Skúsenosti s objednávaním z Pramworld

domka0907
15. mar 2017

Ahojte mamičky..objednavali ste si už zo stránky www.pramworld.co.uk ?? Objednala som.kočík, a po niekoľkých dňoch mi napísali ze platba kartou pre nich nie je zabezpečená teda ze mi to refunduju, a ak kočík chcem mám im poslať peniaze na účet. Píšem o tom s nimi cez mail, príde mi to veľmi riskantné toľko peňazí len tak poslať niekomu do zahraničia. ..Máte skúsenosti? Ďakujem

havana_frost
15. mar 2017

@domka0907 ja som odtiaľ objednávala, ale bolo to vrámci UK. Ale normálne existujú aj mi došiel tovar 🙂

domka0907
autor
15. mar 2017

@havana_frost a robili vám také problémy ako mne ? Posielali ste peniaze mimo web stránky?

havana_frost
16. mar 2017

@domka0907 nie, platila som kartou. Ale britskou kartou v UK, možno to je rozdiel.

zuzkasu
11. aug 2017

@domka0907 ahoj prosim Ta ako sa to doriesilo? Prisiel Ti hned po odoslani platby nejaky potvrdzujuci mail? Lebo ja teraz neviem ci platba odisla alebo nie a omylom som mala dva kociky v kosiku co som nechcela😩

domka0907
autor
15. aug 2017

@zuzkasu myslim ze,ano riesili sme to na viackrat problem bol v adrese na ktoru bola kreditka...skus im cinknut ja som volala aby som dosla na to v com je chyba