Skúsenosti s objednávaním na LightinTheBox.com

eliskazm
24. máj 2017

Poprosím, ak máte skúsenosti s objednávaním cez túto stránku, podeľte sa. Je dôveryhodná? Prišiel Vám tovar? Zvolili ste expres dopravu? Zvolili ste poistenia? Zodpovedal tovar vyobrazeniu? atď...... ďakujem.

isiska
25. máj 2017

Môj manžel objednával asi dva krát. Tovar prišiel. Ale niektoré veci boli dosť pokrčené, lebo sa to snažia zabaliť do čo najmenšej krabice. Neviem či mal aj expres dopravu, raz asi áno. Poistenie neviem. Akurát sme to museli ísť precliť. Môže to spraviť aj kuriérska služba, ale je to celkom dosť vysoký poplatok. Tovar ako ktorý. Niektoré veci boli super a niektoré nič moc. Je to taký "číňan". Napr. sukna za 29 eur super, ale šaty pre dievčatá po 7 eur nič moc - teda pekné, ale také vetché, rýchlo sa začali párať. Proste ako čo. Tie drahšie veci môžu byť asi aj trošku lepšie. Je to trochu taká lotéria. Zas veľa si od toho nesľubuj, resp. treba rátať s istými "stratami". 🙂

k07
6. jún 2017

my sme objednali detske pyzamo, 2 mesiace pred Vianocami, prislo az v januari, uplne ine cislo, ako sme chceli... neodporucam.

eliskazm
autor
7. jún 2017

Ďakujem za reakcie. Ja som to nakoniec riskla. A pridávam osobnú skúsenosť, aby to tu nebolo otvorené zbytočne. Čiže objednávala som vodovodné batérie, v super exkluzívnej farbe, olejom trený bronz. http://www.lightinthebox.com/cz/soucasne-bateri...
A k nej aj vaňovú do série, plus dva odpady. Batérie vyšli cca 230eur, doprava+poistenie cca 120eur. Toto sa uhrádzalo hneď priobjednávaní. Po týždni prišla výzva na preclenie, o ďalších pár dní ma kontaktoval kuriér, doplácalo sa 100eur za nejaké colné, to ma zaskočilo, zrejme som si všetko dobre neprečítala. Tovar bol doručený v lehote, ktorá bola uvedená na stránke, prepravná spoločnosť DHL - ústretová komunikácia, všetko hladko bez problémov.
No a teraz to hlavné - keď som otvorila krabice, skoro som odpadla, ale nie že by bolo niečo zlé, ALE TIE BATÉRIE SÚ TAKÉ NÁDHERNÉ, STAROSTLIVO ZABALENÉ, PôSOBIA NA MŇA KVALITNE, prikladám foto.... SPOKOJNÁ SOM STRAŠNE 🙂 🙂 🙂

isiska
9. jún 2017

Som rada, ze to vyslo.

biulka
23. nov 2018

@eliskazm prosím ťa prišlo ti aj nejake potvrdenie,že si to objednala,ja som obj.práve umele kvety pivonie a nič mi neprišlo na mail

eliskazm
autor
24. nov 2018

@biulka pozeram stare maily, a prislo a) potvrdenie o prijati platby b) odoslanie objednavky c) hodnotenie spokojnosti

biulka
24. nov 2018

@eliskazm mne nic tak teraz neviem ci mi nieco pride vobec

5ccccc
8. máj 2023

Dobry...
Prosim vas, objednavali ste poslednou dobou z tejto stranky??? Oplati sa to kvoli polatkom? Lebo nieco som citala na webe, ale uz je to davno. A musim sa tam najprv zaregistrovat? Dakujem srdecne.

jozefza
15. jan 2024

@5ccccc zaregistroval som sa aby som mohol odpovedať, nedoporučujem objednávať z toho e-shopu. Možno odpovedám už neskoro ale moja skúsenosť je čerstvá z Vianoc, keď som objednal 3 trička a jednu mikinu. Nič nebolo taká ako na obrázkoch v ponuke. Ani materiál ani strih. Prosto fake. Sľúbili vrátiť 50% z ceny a uvidíme či peniaze prídu.

5ccccc
15. jan 2024

Vďaka za upozornenie, popravde, kedže mi nik neodpovedal, tak som to vzdala.

Želám, nech sa aspoň tých 50% vráti, kedže tovar bol nekvalitný.