Skúsenosti s obchodom Zoot

ytwanka
3. okt 2017

Ahojte 🙂

Máte niekto skúsenosti s týmto obchodom, prípadne ich oblečením? Majú kvalitné veci? Chcela som objednať niečo pre malého, keďže som našla na nete zľavu, Zoot a keďže som slobodná mamina, tak ju chcem využiť, lebo mi to veľmi pomôže. Nikto v mojom okolí zatiaľ však oditiaľ neobjednával, tak či náhodou sa niekto nenájde tu 🙂

liz_lemon
3. okt 2017

seriozny obchod, predavaju kvalitne znacky

lienka737
3. okt 2017

Je to spoľahlivý obchod.

sofiia87
3. okt 2017

Ja mozem len vrelo odporucat.

nyusika
3. okt 2017

zeny, kaslite na to, ona/on robi iba platenu reklamu tym kuponom

arawis
3. okt 2017

Za mňa odporúčam, vyskúšala som niekoľkokrát, ale len preto, že v meste, kde som bývala, bola výdajňa radosti (príde ti tam tovar, vyskúšaš čo sedí, ostatné vrátiš). Nie všetko bola super kvalita, veď záleži od značky 🙂 majú rôzne, ale vybrala som si tam aj spoločenské šaty dvakrát aj tehu oblečenie 😉.

mareri
20. sep 2020

starša tema, ale znovu otvorim. Našla som na Zoot skvele tenisky a šaty. A než si ich kupim/objednam, chcela by som sa opytat na vaš nazor na tento obchod. Kupujete tam niečo? AKo je to s velkostami

arawis
20. sep 2020

@mareri je to obchod ktory zlucuje rozne znacky. Cize velkosti sedia rozne. Odoberaj newsletter, maju akcie 30-50% na vsetko. Ak mate v meste vydajnu radosti, objednaj si to tam a rozne velkosti, vezmes co ti sadne, ostatne oni vratia 🙂. Ja tam nakupujem uz roky.

mareri
21. sep 2020

super, dakujem za tvoj nazor. Našla som tam totiž par peknych veci a chcem si ich kupit, len som s tym obchodom nemala žiadne skusenosti