Skúsenosti s kuriérskou spoločnosťou

14. apr 2022

Baby, už sa vám stalo, že vám ráno prišla sms od kuriéra, v akom čase Vám bude doručovať zásielku s tým, že volal o dve hodiny skôr (náhodou som bola v práci vybehnutá a nemala som so sebou telefón), o 5 minút na to, ste si našli zmeškaný hovor, volali mu späť a on vám zahlásil, že zásielku vám nedoručí, lebo je už niekde úplne inde, čas je vraj iba orientačný a je to vlastne vaša chyba, že ste ho brali do úvahy a on má druhú prácu, máte za ním keď tak behať vy, kde sa bude nachádzať, lebo jemu už nikto nezaplatí, keď sa bude vracať? Skutočne nepoužívam vulgarizmy, ale neskutočný ko*ot!

tosomja
14. apr 2022

Nie, práveže vždy mi vyšli v ústrety. Koľkokrát sa mi stalo, že bol pred domom a ja v Kauflande napríklad, Tak mi priniesol tovar tam, alebo povedal, že pred záverečnou sa zastaví, lebo momentálne už je niekde inde.
Alebo som ho poprosila, nech mi nechá u susedov. Nikdy nebol problém.

nelca84
14. apr 2022

Ked cakam kuriera, vzdy mam mobil pri sebe a ked niekam odbieham dohodnem s kolegami, ze im budem volat ak sa ozve kurier. Tie casy su naozaj len orientacne a raz mi jeden kurier povedal, ze im to priraduje nejako automaticky podla trasy...

lucka_ke
14. apr 2022

nabudúce si to daj poslať Packetou na výdajné miesto a vydvihneš kedy bude vyhovovať tebe

veronika3110
14. apr 2022

Kuriér mi tiež minule hovoril, že to posiela systém, nie oni... že oni s tými časmi nemajú nič... niekedy už mám aj balík dávno doma a sms, že mi bude doručený príde o 2 hodiny na to..
raz sa mi stalo, že kuriér bol taký ochotný, že mi balík doniesol poobede ešte raz, ale to len preto, že bol v nejakých dedinkách a po ceste šiel cez naše mesto späť...ale ak by sa tam mal vracať, tak to sa nečudujem, že nebol ochotný... aj on má nejakú pracovnú dobu, alebo ktovie koľko balíkov má ešte pred sebou

surama
14. apr 2022

Uz sa mi to stalo viackrat, ze prisiel mimo dohodnuteho casu, ja som bola s malym u lekarky a potom musel ist manzel po balik na letisko (15km), lebo kurier sa odmietol vratit... Ale teda vacsinou sa da naozaj dohodnut a su zlati, toto je skor vynimka.

autor
14. apr 2022

Čas im generuje systém podľa toho, ako majú naplánovanénl doručovanie balíkov, s minimálnymi odchylkami. Volala som priamo na dispečing. Veľmi raritne sa stáva, že kuriér príde skôr a ešte o toľko. Bola som posledná ako mi dotyčný arogantne zahlásil do telefónu. Volala som mu o päť minút na jeho zmeškaný hovor. To mohol byť tak pri rampe nášho areálu vzhľadom na jeho rozsiahlosť. Absolútne neochota. Našťastie pani na dispečingu bola taká zlatá, že mi zaradila balík na večerné doručovanie priamo domov. Toto bola druhá zlá skúsenosť s touto kuriérskou spoločnosťou. Raz mi dotyčný ani nevolal, iba mi prišla sms, že mám balík v depe. Otras. Najhoršie je, že už som si na to dávala pozor pri objednávkach, prostredníctvom akej kuriérskej spoločnosti zabezpečuje predajca doručenie. Mal mi ho doručovať kuriér GLS, žiaľ nestalo sa.

x_mery_x
14. apr 2022

O mojich rodicov chodi taky blby kurier gls neznasam ho, strasny je, vzdy odvrkne.. ale u nas su vsetci super, mily, ochotny, vyhoveju 🙂

babydesire
14. apr 2022

To zalezi od vodica...niektory su dementi,iny su super aj ochotny...ak sa ti to stane,a ze uz sa nemoze vratit,poziadaj ho,nech ti balik doruci na inu adresu (k mame, k inemu pribuznemu, kamoske) ked je to v jeho rajone a pojde tadial tak by to nemal byt problem..ale zavisi ozaj na ochote