Skúsenosti s Karcher čističom okien?

vikusjk
29. feb 2020

Ahojte mamicky, prosim vas o nazor, recenziu, ak mate skusenost s cisticom okien Karcher, prip. model a vyhody/nevybody. Nikdy doteraz som nad nim neuvazovala, lebo podla mna handra a vedro a vodou a ide sa, potom clin na vylestenie, ale mam susedu, ktora denne prasi z okna asi vsetko, co ma doma a moje okna dostavaju zabrat. Navyse byvame nizko, cize aj z cesty sa prasi. Tak ma dnes napadlo, ze by to mozno nebolo tip top umyte, ale aspon rychlejsie a tym padom aj castejsie. Dakujem za kazdu radu, odporucanie ci neodporucanie 😉

manchester123
29. feb 2020

@vikusjk moja sestra má, nevie si vynachváliť a konečne rada umýva okna 😁

vierkainka
29. feb 2020

Úžasná vec, určite si to zaobstaraj ak máš také problémy ako píšeš.. Neoľutujes. 💜👍Ja ho mam a je uuuplne super.

vikusjk
autor
29. feb 2020

@vierkainka fakt? to si ma potesila. Je nieco, na co si dat pri vybere konkretneho modelu pozor? Dakujem 🙂

vikusjk
autor
29. feb 2020

@manchester123 to sa dobre cita 😀

danieli
29. feb 2020

Skvely pomocnik

saskia_98
29. feb 2020

Ja mam vw10 alebo tak dajak a je mega. Uz som aj svokre kupila, mamka ma tiez, babka dostane na narodeniny. Za mna top vec. Nedam na nho dopustit. Si neviem predstavit umyvat francuzske okna bez neho.

zuju2
29. feb 2020

Ja mám Kärcher cca 1 rok, kúpila som ho na odporúčanie kolegyne a veľmi dobre som urobila. Veľmi dobrý pomocník, umyté okná, vysata voda, žiadne šmuhy.

gab
1. mar 2020

@vikusjk odtvedy ako ho mam, ma bavi cistit okna 😅 , vazne, raz dva hotove, vylestene, ma ho aj mamina a tiez je velmi spokojna 🙂

vierkainka
1. mar 2020

@vikusjk no hlavne nekupuj napodobeniny, alebo nejaké lacnejšie varianty. Ja mam originál Karcher, švagriná ma kúpený z jedného obchodného reťazca a už sa kazí. Radšej dáš pár eur naviac ale je top.

zuzzqa
1. mar 2020

Za mňa najlepší pomocník v dome. Bez vedrá, handier, lešenia hneď je všetko po umývanie vysate. Rámy treba pretrpieť s handrou to áno ale na to som si kúpila hg čistič na plasty a raz za pol roka ich umývam iba a v pohode. Veľké dvere na terasu umývam aj každý týždne keď sú zapackane plus klasika zrkadlá v dome, sprcha obklady v kúpeľni a WC. Ale používam jedine ten ich čistiaci ktorý doporučujú, žiadne náhrady. Ten čistiaci obsahuje formulu ktorá by na seba nemala tak viazať špinu a prach a teda potvrdzujem ze funguje.

lenteraz111
1. mar 2020

No tak idem aj ja kúpiť, včera som videla reklamu a odvtedy nám myslím, som sa asi zaľúbila do toho stroja :

vikusjk
autor
1. mar 2020

@vierkainka o napodobeniny nemam zaujem, ako vidis uz z nazvu, pytam sa na Karcher 😉 @saskia98 dakujem za tip na konkr.model, pozriem ho 🙂
@zuzzqa zaujalo ma, co to pouzivas na plasty? A cistiaci do umyvaca myslis ten Karcher original, ano? Ja som tiez za to, ze ak uz, tak orig.Karcher, aspon do tepovaca ine nepouzivam, ten mam tiez Karcher. Dakujem 🙂

saskia_98
1. mar 2020

@vikusjk nemusis vw10 .. Za ten som dala cez 200€ lebo mam tie poondate francuzske. Mamka aj svokra maju vw 2 premium a su velmi spokojné. Pokial chces len klasika okna, sprcha, zrkadla, staci ti aj ten za 70€

vikusjk
autor
1. mar 2020

@saskia_98 vdaka 🙂 Citam, ze w6 by mal mat najdlhsiu vydrz baterie, tak to este porovnam. Urcite nepotrebujem az taky vykonny, ako ty, ale zas mame aj chalupu (dom), kde je viac okien, tak dlhsia vydrz potesi 🙂

mon895
1. mar 2020

Ja ho tiez mam a topka cely dom mam umyty do hodiny inokedy mi to trvalo aj 2

mon895
1. mar 2020

A inak ja mam len vw1 v obi ho mali v akcii nedavno za 35e mozno este maju 😊

zuzzqa
1. mar 2020

@vikusjk áno ten karcher originál ktorý dávajú na umývanie okien. A na plasty mam HG čistič na plasty, dostať v obi alebo hornbach. Tiež som kupovala na odporucanie tu na MK a za mňa super, krásne aj starší zazltnuty plast vybielilo vrámci možnosti

vikusjk
autor
1. mar 2020

Dievcata dakujem za vsetky rady, uz je w6 objednany aj s tym cisticom na sklo 🙂 tesim sa, ako ho vyskusam

akinom0077
1. mar 2020

@vikusjk / karcher na okna je velmi dobra vec, za mna- spokojnost

pieksamaki
1. júl 2020

@vikusjk
Ako si spokojna.....ja tiez uvazujem.....da sa to pouzit aj na dlazdice v kupelni?

vikusjk
autor
1. júl 2020

@pieksamaki no za mna asi takto, ze umyvanie okien je urcite rychlejsie v tom zmysle, ze mi to vysaje vodu, nemusim cakat, kym okna uschnu a mozem hned lestit. Co sa lestenia tyka, tak mam k tomu taku somarinu na lestenie, ale mne nejak "nereze", ja radsej chytim Clin a handru a je to zuppa. Cize ako nelutujem kupu, ale na odsavanie vody by stacil asi aj ten lacnejsi variant, ktory bezne dostat aj v Tescu, poprípade nejaka podobna znacka v Lidli tusim byva.

pieksamaki
1. júl 2020

@vikusjk
Dik...ja tak uz dlho premyslam....ze by som aj na dlazbu vyuzila...mam velke okna...tak som uz taka unavena z toho umyvania...kym clovek nevyskusa si to nevie predstavit.dakujem

marca12
1. júl 2020

Tiez som bola nazoru,ze je to zbytocnost,ale odkedy ho mam,velebim toho,kto taku vecicku vymyslel. Je to skvely pomocnik,okna umyte raz dva,nikde ti nesteka voda. Ja nan nedam dopustit a to som bola velky odporca tohto zazraku.

vikusjk
autor
1. júl 2020

@pieksamaki juj prepac, som zabudla napisat, ze na dlazdice ho ja nepouzivam, ale da sa urcite, aj na zrkadlo, vanovu zastenu a pod. Tento W6 ma velku vydrz (100 minut), inak je to asi to iste, ako nizsie verzie. Cas to usetri urcite, ale mne ostavaju smuhy po stiahnuti vody, cize lestim klasicky clinom. Mozno s tym neviem spravne robit, alebo co 😀