Skúsenosti s internetovým obchodom Notino - predávajú fejky?

erienka
8. máj 2019

Uz roky si kupujem tento make up od Max Factor za cca 15 eur: https://www.mojadm.sk/max-factor-make-up-lastin...
Teraz som nanho narazila na stranke Notino za 5 eur. Dokupila som este aj nejake dalsie veci, ktore ma vysli o dost lacnejsie ako v dm-ke, kde normalne kupujem.
Rano som si ho naniesla a mam pocit, ze ma dost inu konzistenciu ako ten z DM-ky. Kedze mam este zvysok toho z DM, vytlacila som si teraz oba na chrbat ruky a ten z notina je vodovejsi a zda sa mi, ze ani vysledny efekt nie je taky ako ked pouzivam ten z DM alebo inej kamennej drogerie. Aj puder od Max Factor sa mi zda byt nejaky iny.
Je mozne, ze predavaju fejky alebo napr. make upy riedia?

erienka
autor
8. máj 2019

nasla som dnes vela negativnych recenzii na parfemy z notina, ale konkretne na make upy este nie, preto sa pytam tu, ake mate skusenosti vy.

evittam
8. máj 2019

@erienka Kupujem VICHY. Je to originál. Spokojnosť.

liz_lemon
8. máj 2019

Notino ma moznost vratenia tovaru do 90 dni, tak im to vrat

evinkakub
8. máj 2019

Ja si kupujem max factor z Dm za 12€, trosku iny ako ty, a objavila som na notine v akcii za 5€. Hned som zobrala 3ks, aj bledsi, aj tmavsi na opalenu pokozku. Za,mna spokojnost, objednam kludne znovu.

nina255
8. máj 2019

ja som si tiež z notina objednávala veľa krát veci aj voňavky a tak všetko inak OK, ale stalo sa mi niečo také pri linke na oči od rimmel ktorá v DM stojí tak 6e a na notine bola myslím za 3... a zdala sa mi trošku bledšia čierna oproti tej čo si vždy beriem z DM,iná konzistenciou

zuzlaka
18. jún 2019

@nina255 tak to, že bola bledšia to myslím, že sa stať môže, ale to vôbec nemusí závisieť od toho, že kde si ju kúpila. Ale súhlasim s tým, že netreba sa báť nakupovať v tom obchode, tiež už niekoľkokrát a rôzne veci som z tade kupovala a okiček 🙂

veroonikadan
19. júl 2019

@zuzlaka suhlasim s tebou, ja teraz akurat cakam na balicek, lebo kamoska bude mat narodeninky, tak som jej objednala parfum a nejaku kozmetiku, lebo viem, ze to jej urobi vacsiu radost ako keby som jej kupila nieco ine, daku knizku alebo volaco 🙂