Skusenosti s Flix busom

kvetinka1010
28. máj 2023

Dobry den, chcem sa opytat na vase skusenosti s cestovanim Flixbusom.... ? Odporucate Ci velmi nie? Na dlhsiu cestu....

ajdika
28. máj 2023

@kvetinka1010 len pozitivne. Ako s kazdou inou spolocnostou. Flix bus sme vyuzili aj mimo Slovenska, po Europe a ziadny problem. Preco si myslis, ze velmi nie?

sonnenshein
28. máj 2023

Detto, syn cestuje po V4 pomerne casto, a vzdy ked je moznost, volime Flixbus. Da sa kupit obcerstvenie, toalety su ciste, vodici skuseni a slusni.

kvetinka1010
autor
28. máj 2023

@ajdika dakujem za info... A ako casto mava prestavky? Nemali ste meskanie? Isiel autobus podla planu?

kvetinka1010
autor
28. máj 2023

@kvetinka1010
@sonnenshein a prestavky mavaju casto? Neviete je dajaky kontakt kde sa im da zavolat?

kvetinka1010
autor
28. máj 2023

@ajdika ja neviem.. Pytam sa... Nebola som este s nimi...

ajdika
28. máj 2023

@kvetinka1010 tak meskanie som zatial nezazila a dlhsie ako 3 hodiny (najdlhsie som isli napr. z Bari do Neapolu, ale dcera napr.cestovala cez nich s prestupom 24 hodin a v pohode) aj v ramci inej krajiny sme necestovali, tak prestavky ti neviem povedat.
Ale zase to meskanie je vzdy iba zavisle od dopravy, to je uplne jedno, ako spolocnost.

vanilkovazmrzka
28. máj 2023

Pozitivne, siroka siet spojov, velke pohodlne busy, chodia pomerne casto. S cenami je to horsie, cim blizsie odchodu kupujes, tym si drahsie, dlho vopred sa daju kupit za celkom fajn ceny.

mandzula
28. máj 2023

@kvetinka1010 dcera nim vela cestovavala, v podstate bolo vsetko ok, akurat si v nom pri nabijani vyskratovala mobil, odvtedy nabija len cez power bank.

olimuc
28. máj 2023

Isla som parkrat, prestavky maju v mestach kde stoja, niekedy aj polhodku a viac ked stihaju prist skor. Pauzy ako vyletne busy som nezazila, pretoze sofer pristupil po ceste a ten druhy vystupil. Toaleta bola v buse. Ale cestovala som davnejsie…

janinah
28. máj 2023

Vo varsave na letisku meškali asi 25 minút.dosla sms o meškaní...tak sme počkali a ozaj tak došiel...seriózni a spoľahlivo..a wifi v buse je súper

kvetinka1010
autor
28. máj 2023

@olimuc a vyuzivaju ludia wc v buse? Teda menej casto zastavuje aj ked ludom treba na wc... A teda vyuzivaju tie wcka?

marcella1979
28. máj 2023

isla som s nimi viackrat. v polsku, z francuzska do spanielska, v taliansku.v rakusku. medzimestá, medzi letiskova doprava.. nikde nebol problem.dopravu neovplyvnis...wc som nikdy nepouzila, tak neviem.velky priestor v nom vsak necakaj.

kvetinka1010
autor
28. máj 2023

@marcella1979 chapem... Som chcela vediet ci aj napriek tomu ze je tam wc Ci sa, dodrziavali nejake prestavky pravidelne... Na benzinkach...

olimuc
28. máj 2023

@kvetinka1010 ja som vyuzila … ale moja cesta trvala vyse 20 hodin a nechcelo sa mi cakat kde budeme stat a potom vyliezat … ale musim povedat, ze v nas v buse nebolo extremne vela, vsetko “usporiadani” ludia … cize okrem chrapania v noci bola cela cesta kludna a wc bolo ok .

sonnenshein
29. máj 2023

@kvetinka1010 Neviem povedat, pozerame to cez appku, tam je aj presny cestovny program aj kedy a kolko su prestavky

mamkaivka
26. jún 2023

Ked zrusim cestu flixbusom vratia peniaze alebo len poukažku daju v tej hodnote? Dovodom je rzusenie cesty nečakane tehotenstvo Ma niekto skusenost?