Skúsenosti s feedo.sk

makumba26
3. jan 2014

Mamičky pomôžte, som tu nová a našla som e-shop feedo.sk máte niekto s týmto obchodom skúsenosti?? Poraďte prosím, ďakujem 🙂

ivanazv
3. jan 2014

Ja som si raz od nich objednávala plienky aj mliečko a v pohode mi to došlo, ale oplatí sa to len ked maju akcie, lebo je dost drahé poštovné. Jediná výhoda ktoru som ja v tom videla, bolo to že mi doniesli objednávku priamo domov, a nemusela som po meste behat po obchodoch. 🙂

marylis
3. jan 2014

@makumba26 ja od nich objednavam kazdy mesiac mlieka, plienky, vyzivy a proste vsetko potrebne. Vzdy som bola velmi spokojna. Aj cenovo, aj s tovarom, aj s dodanim. Objednavka dojde vacsinou do 3-4 dni. Maju to krasne zabalene. Vzdy si k nakupu vyberiem aj nejaky darcek. Absolutna spokojnost 😵

marylis
3. jan 2014

@ivanazv vacsinou ale mavaju postovne zdarma a plati sa len balne. Cize to vyjde lacnejsie nez v obchodoch 🙂

ivanazv
3. jan 2014

@marylis ano určite sa to vtedy oplatí,

miska333
3. jan 2014

objednavam pravidelne a som velmi spokojna. objednavame si viacere tak je vyssi nakup a postovne mame zdarma

edusik
2. mar 2014

@marylis ak sú niektoré veci v akcii, aká je tam doba spotreby? nie je to tesne pred expiráciou? Idem urobiť prvý objednávku, tak aby som neobjednala zbytočne veľa a zistím, že to nestihneme využiť - idem objednať pampersky. Máš skúsenosť?

marylis
2. mar 2014

@edusik pokial je datum blizko expiracie, tak davaju este extra zlavu plus to tam uvadzaju, ze pozor expiracia vtedy a vtedy. Ja som s plienkami spokojna 🙂

edusik
2. mar 2014

@marylis tak to je super že na to upozorňujú, už som poslala prvú objednávku za 130Eur, tak dúfam bude ok. Ďakujem pekne za radu.

lestu
27. máj 2017

Frešo.sk NEODPORÚČAM!!!!Su to obyčajní...nech som slušná.Naposledy som si objednala :
Rekapitulácia Vašej objednávky:
FISHER-PRICE Smart stages hovoriace scooter CZ 1 ks 54,00 €
A to,ze vraj, bežná jeho cena podľa Feeda je- 64€!!!
Pár dni nato v jednom hračkarstve v Bory Mal som natrafila na taký istý scooter za cenu 35,99€
ČO VY NA TO??SKORO MA PORAZILO!

lestu
27. máj 2017

Oprava chyby v predošlom prispevku:mala som na mysli :FEEDO.SK namiesto Frešo.sk

natali299
21. sep 2017

Sestra z Feedo.sk nakupuje pravidelne, tiež má kvôli vyššej cene objednávky poštovné zdarma a vždy spraví preklik cez Plnú Peňaženku aby jej vrátili peniažky späť z nákupu. Nie je to žiadna vysoká suma ale pri pravidelných nákupoch sa jej to nazbiera.

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana2299
26. júl 2022

@marietaaaa11 ano ja som kupovala športový kočík cez ich stránku a Feedo je vlastne Predeti takže žiaden problém

lilly16
26. júl 2022

Objednala som raz hračky..za mňa spokojnosť