Skúsenosti s farbami na vlasy od Syoss?

zivika
4. máj 2011

Ahojte kocky,
velmi sa mi pacia odtiene tychto farieb, ale trosku sa bojim ich vyskusat, lebo na tuto znacku som pocula zle ohlasy...ak mate niektora skusenost s touto farbou, budem vdacna ked mi napisete vase nazory 🙂

lenka3007
4. máj 2011

@zivika ahoj, No ja som mala naposledy (asi 3 týždne) tiež podobnu dilemu, keďže si už asi 10 mesiacov kupujem stale rovnakú značku farby. Nechala som sa uniesť zvedavosťou a skusila som od nich blond (neviem teraz narýchlo čislo farby) a som vysoko spokojna, chytilo mi to presne ako ta predošla a dokonca sa mi ani tak rýchlo nevymýva. Neviem ako je to s tmavšimi farbami. treba len skusiť, na každe vlasy asi chytí inakšie a inšie 😀 😀 😀

sirinka
4. máj 2011

@zivika ja som na seba dost nahnevana, ze som si ju kupila a pouzila, namiesto ladoveho gastana mam na hlave cosi do cervena a kazdym razom sa to pekne vymyva a je to viac a viac oranzove miesto peknej hnedej 😠
nikdy viac...

zivika
autor
4. máj 2011

@lenka3007 @sirinka diky baby za reakcie 🙂 a ake ste pouzivali farby pred tym? lebo som rozmyslala, ze aj od toho moze zavisiet, ako tato chyti...ja chcem vyskusat stredny blond, cislo tiez neviem, pred tym som skusala rozne, najskor dlhu dobu taky tmavsi blond od loreal, potom som presla na schwarzkopf de luxe hnedu,ptom som cele tehotenstvo nefarbila... no a pred dvomi tyzdnami som skusila tu penovu schwarzkopf, ale cele zle, vobec mi nechytila 😠
a myslite, ze ta syoss staci jedna aj na dlhe vlasy?

lenka3007
4. máj 2011

@zivika ja som používala garnier nutrisse 9.1 , tu inu asi ani nezoženiem, teraz sem prišla ta syouss. ale aj na slovensku som tiež kupovávala stale tu garnier, či už tmave (č.36) alebo tuto blondavu. Palete neznášam, tie mi stale chytili tak nijako. Ešte su dobre tie loreal performance (či ako sa to pise) tie su ozaj kvalitne.... Ja som si tuto syouss dávala len jednu, ale prakticky som si dofarbovala hlavne korienky, inak by som kupila dve, lebo je to dosť málo....

zivika
autor
4. máj 2011

@lenka3007 🙂 az teraz som si vsimla, ze byvas v norsku...jas om mala zase opacny problem, po garniere mi vzdy ostali vlasy tak do sediva 🙂

sirinka
5. máj 2011

@zivika ja vylucne loreal...
ja mam vlasy tak po lopatky, ale huste a davala som dve farby...

sandra13899
24. apr 2012

@sirinka - Ako kaderníčka ti môžem povedať iba toľko že to nemusela byť chyba farby ale chyba odtiena ktorý si mala...V kaderníctv to máš tak....ak má žena odtien na vlasoch hnedý do červena a ten červený tam nechce tak sa na to musí dať hnedý odtieň do zelene aby z toho vznikol iba ˇistý hnedý...Čiže tam nemusela bbyť chyba farby 🙂

sirinka
24. apr 2012

@sandra13899 nerozumiem celkom..ked si na tie iste vlasy dam ladovy gastan od dvoch roznych vyrobcov a vysledok je tiez rozny, tak si proste vyberiem tu farbu, ktora sa mi paci viac a ladovy gastan by mal byt hnedy, nie hnedocerveny...

sandra13899
28. apr 2012

@sirinka - Hej no ladovy gastan sa vola preto ladovy ze tam maju byt studene odtiene a nie cervene teple odtiene...Farby z drogerie chyau vzdy inak ako kadernicke farby...A to preto ze farby z drogerie obsahuju dost vela kovov a preto chytaju vzdy inak...V drogérií je to tak bud narafis na spravne znacky ktore ti chytia tak ako chces alebo si iba pohnojis vlasy...Z drogerie su kvalitne faby akurat Feria od Loreal...A najhorsie su vsetky ktore su od znacky Schwarzkopf..to je proste otras...Ja som si raz zafarbila samponovou palette farbou a vypadali mi vlasy...drogeria nikdy

kristian33
10. apr 2021

Ja som dnes dala medenu tak vobec nechytila sive vlasy ostali sive a farba bez farby odtien 0 hnedy svetlucky a hlava pokozka cervena nikdy viac max.nespokojnost. Neodporucam