Skúsenosti s autoškolu Prima v Petržalke

eevickaa
2. nov 2016

Chcela by som sa opýtať ci sa tu nenájde niekto kto chodil do autoškoly prima vpetrzalke. Za každy koment budem vďačná. Poprípade mi aspon odporúčte nejaku dobru,lebo po zlej skúsenosti co som absolvovala si neviem vybrat 😔

fazulkaaa
3. nov 2016

Ahoj, túto autoškolu síce nepoznám ale zlé skúsenosti mám s autoškolou profit- sídlia v rači ale majú výuku aj v meste na radlinského. Tak tejto sa radšej oblúkom vyhni.

eevickaa
autor
3. nov 2016

@fazulkaaa dakujem velmi pekne, jaj ani nehovorte dokopy ma stalo 800 EUR a nemam ani vodicak 😡😡 vsetko mi dával bez bloku a na zavereckach uplne zmenil parkovanie a tak som sa snažila netrafil kužele ze mi ubehol 10 min a bola som neúspešná lenze on nas učil podľa jeho značiek chcel aby sme si ich zapamätali a v den D PRÍDEM A UPLNE INAK BOLO 😢 Prosila som ho aby mi povedal kde su nové značky a on mi odmietol odpovedat uplne ma ignoroval 😢😢😢 ked som sa zo slzami opytala preco ?? Tak ironicky povedal MALA SI SI ZAPLATIT HODINY JAZDY NAVYSE

stary_ujco
3. nov 2016

Sorry, ale to fakt za 10 minút nedokážeš zaparkovať auto, lebo inštruktor rozložil inak kuzelky? A cudujes sa, že ti nedali papiere na samostatné soferovanie?

eevickaa
autor
3. nov 2016

@stary_ujco to nebolo parkovanie ako parkovanie!! Pozdĺžne kolmé

eevickaa
autor
3. nov 2016

@stary_ujco viem ako to vyzera ked to takto nápisem,trebalo by VIDET a hlavne nas nútili naučiť sa jeho pravidla a značky ! Jasne v reále sa nebudem spoliehať na nejake značky pri parkovaní. No keby ma dal na real parkovisko tu zaparkuj medzi dve autá tak super ZAPARKUJEM okamžite ! Zakazoval nam pozerat sa do zadu museli sme IBA SPETAKY VSETKO BOLO ZAKÁZANÉ A ODFOTIM VÁM PLÁNIK CO MI DAL VSETKO MALO SVOJ POSTUP KAŽDÝCH 10 cm 🙈🙈🙈

stary_ujco
3. nov 2016

@eevickaa inštruktor nemá čo zakazovať postup zaparkovania. Úloha znie zaparkovať. Keď nevidíš kuzelku, alebo nemáš odhad pri cuvani k prekážke, kľudne si môžeš dokonca vystúpiť a obzrieť si situáciu okolo vozidla.

Mimochodon, aké je to pozdĺžne kolmé parkovanie?

eevickaa
autor
4. nov 2016

@stary_ujco hm neviem kde ste robili vy vodicak a hlavne v ktorom roku, bohužiaľ zakázal nam otáčať hlavu do priestoru ci otáčať sa dozadu. Jedine co sme mohli a museli furt kontrolovať ľavý a pravý spetak NIC VIAC. A vystúpiť a obísť si auto ?? Srandujete ? Tak to by ma vyrazil okamžite. Pri zavereckach neexist a s inštruktorom sme boli na parovisku učiť sa cúvať parkovanie pozdĺž a kolmé a slalom tak sme boli dokopy 2 hodiny necelé. Jednoducho mi dal odfotený akože plánik a ten som sa msla naučiť zapamätať a na zavereckach ist presne podľa toho plániku,LENZE PRÍDETE TAM A NIC NENI TAK AKO SOM SA MUSELA NAUČIŤ JEHO POKYNI. Tam každého cca pól metra max metra malo svoj postup určitú značku a este aj presne vypočítané kolko krat a na aku stránu točiť volant a potom zase cúvať dovtedy pokial opäť nepridete ku jeho nakreslenéj značke aby ste mohli opäť točiť volant NO CELE ZLE. Keby sme išli na normálne parkovisko kde su real autá a povie mi tu mi zaparkuj kolmé medzi tieto dve autá VÁM GARANTUJEM ZE TO DAM JAK PROFÍK BEZ PROBLÉMOV ALEBO TU MI SA ZAPARKUJ MEDZI TIETO AUTÁ POZDĹŽNE. Takto by to malo prebiehať a NIE DEBILNE KUŽELE A VSETKY SU V JEDNOM STVORCI ČIŽE AK PRÍDETE PRVY KRAT UČIŤ SA CUVAT PARKOVSNIE MALI BY STE ROVNAKX CHAOZ KDE VSADE MA ZNAČKY. Takze milý pane dat 3 typi kde iba cúvate parkovanie kde je cca 30 kužeľov niektoré boli tak male ze som ich ledva videla ostane mal take klasické oranžovo biele, musela som dávat sakramensky pozor aby som z nejakej strany ani len nešuchla kužeľ ! Otáčať sa hlavou zakázané !! Ani vystúpiť sa nemoze. ČIŽE 10 minút je zastavené malo. KEBX BOLO 15 min tak časovo by mi to stačilo.

eevickaa
autor
4. nov 2016

@stary_ujco urcite mam este odložený ten jeho plán co mi dal. Odfotim Vám ho a pridám sem.

eevickaa
autor
4. nov 2016

@stary_ujco ak si to priblížite dole mam napísane kde sa nachádza prvy záchytný bod a od tej značky uz len presne naučený postup

eevickaa
autor
4. nov 2016

@stary_ujco odtane záchytné body boli tam tie čiarky musela palica v kuželi zapichnutá presne prekrývať značku sprejom urobenú na obrubníku 😕😕 alebo cúvať az v právom SPETAKU ostane jeden kužeľ a v ľavom mi musi ostat z 3 ba 2 . Kužele 😒😒 taketo kraviny sme sa museli naučiť jak retardi. No bohužiaľ aj ked mi to bolo protisrsti a nelogické takto učiť ludi cúvať aby zaparkovali ale ok jeho pravidla musela som sa to naučiť A TRAMTADADA V DEN D BOLO VSETKO UPLNE INAK