Skúsenosť- Xiaomi Mi Robot Vacuum EU?

anavipredam
19. sep 2019

Ahojte, akú máte skúsenosť s týmto vysávačom? Čosa týka aj umývania? Ďakujem 🙂

vladik66
19. sep 2019

@anavipredam tento model máme doma, on len vysava, podlahy umyva sweep one s50. Ale aj keď tento len vysava, je úplne mega 🔝🔝🔝 krásne všetko povysava, vieš si nastaviť 4 úrovne vysavania, lahucko sa vycisti. Keď idem von, cez mobil ho pustím alebo pošlem len do miestnosti, kde chcem povysavat, vrátim sa a je hotovo. Neskutočne dokáže z koberca vytahat prah. Za tie peniaze sa naozaj oplati

anavipredam
autor
19. sep 2019

@vladik66 Ďakujem pekne 🙂

marienka1989
19. sep 2019

@vladik66 presne moje slová....mám ho tiež a neviem si ho vynachváliť 👍👍 moje deti mu dali meno "Robenko" a ja ho už tiež tak volám, pretože je to úžasný pomocník do domácnosti 😎 nevysávala som ani nepamätám...dokonca vytiahne aj prach spod skríň, kde sa fyzicky nedostane, má úžasný ťah ...púšťam ho každý večer, baterka je stále ako nová....najlepšie investované peniaze za posledný rok pre mňa 🙂

rozkosnica1
19. sep 2019

@marienka1989 Este dobre ze ho nevolate robertko 😄😁

marcelatje
19. sep 2019

Ta handricka zotrie mikroprach. Ak je príliš špinavá a ide napríklad z dlazky na koberec, môže sa tam ten bordel obtriet. Zaschnute škvrny neumyje, len po nich prejde, ale nevracia sa k nim. Ja ho mam, ale umývanie využívam len v prípade, že chcem mať dokonale čisté a nechám ho dlažky zotriet po tom, čo ich ja umyjem a po upratovaní sadne rizvireny prach 😁😁😁😁 inak ho milujem a ide denne 👍

marcelatje
19. sep 2019

Plus treba brať do úvahy, Zeta handricka ma par cm2 a keď ho necháš umývať 100m2...... Co ja viem.... Asi to nie je ideálne. Počas zmyvania si ja hadru prepieram, on to nerobí. I keď na začiatku som mu tu handričkou prala po každej miestnosti 😂😂 ale oveľa rýchlejšie je to keď on povysáva a ja umyjem 👍

rubinka
19. sep 2019

@vladik66 - kde sa nastavuje?

miriamik77
19. sep 2019

Babuľky a za koľko ste ho kupovali? Aj ja by som nejakého takéto pomocníka potrebovala 🙂

anavipredam
autor
19. sep 2019

@miriamik77 na alze som pozerala do tých 400e - 396e konkrétne, ale cez heureku aj za tých 380e v takých elektro obchodoch 🙂

rubinka
19. sep 2019

@miriamik77 - pred pár dňami za 259e na datacomp.sk

marienka1989
23. sep 2019

@rozkosnica1 😂😂😂

miriamik77
26. sep 2019

Ďakujem veľmi pekne, pôjdem kuknúť a možno si aj objednám. Tiež už dlho po ňom pokukujem a túžim 🙂