Skúsenosť s agentúrou Aténa v Banskej Bystrici

wewa9
12. aug 2017

Ahojte zienky mate niektora skusenost s agenturou Atena v BB?

mimi1237
12. aug 2017

@wewa9 pise sa o nich vsade na nete a nie prave najkrajsie...mam par znamych co sa velmi stazovali ..nieco ako zmluva s diablom 😒

jeennyv
12. aug 2017

otras, na nete maju neaktualny inzerat stale za administrativneho pracovnika v mojom meste a nic pravdy, som tam posielala zivotopis..mail a cislo akurat zneuzili a posielaju mi v kuse reklamy a aj mi parkrat volali kvoli ponuke uplne mimo...uz som sa nasr a volala tam...jasne zenske tam nic nevedia...na to miesto neberu a otazka preco maju v kuse inzerat nevedia treba si zavolat neviem kde...
@wewa9

danielapolacka
13. aug 2017

Z vlastnej skúsenosti, neradim nikomu túto agentúru, som pod nou od februára, otras pekne slova na nu nemám su to klamari prizivnici , robia si co chcu nerespektuju zákony ostala som tehotna a s mojou zmluvou si robia co chcu, vsetko riesia cez postu hradite si to sami, papiere musíte posielat nonstop , sľúbený plat nikdy nedodrzali za take peniaze by ste nerobili , dala som výpoveď a na to čakám uz týždeň čiže za tie neodrobene dni co nechodim do prace si budem musiet zaplatit sama a absolútne ich to nezaujíma ved predsa oni to neplatia . Takze asi len toľko .

wewa9
autor
13. aug 2017

@mimi1237 ano na nete som si na nich nasla recenzie ale boli uz dost stare tak za to som sem napisala ze co je to stale tak

wewa9
autor
13. aug 2017

@danielapolacka To ozaj?! Ako je mozne, ze stale funguju, ked toto robia ludom a ako si dovolia nedodrzat podmienky ako je napr. ten plat.To je hrozne 😑

wewa9
autor
13. aug 2017

@jeennyv Tak to tam maju daky chaus. Je vlastne daka agentura spolahliva?

jeennyv
13. aug 2017

@wewa9 moj nazor..ziadna..,ak opatrovanie radsej si na blint hladat rodiny...alebo skupina opatrovateliek na fb ci tu resp. To o kazdej praci ...agentura ta len zoderie

mimi1237
13. aug 2017

@wewa9 aku pracu hladas ,opatrovanie ?

wewa9
autor
13. aug 2017

@mimi1237 ano opatrovanie v Rakusku ale este som tam nebola a nemcina su len zaklady tak zato by som chcela ist prvo zec agenturu.

jancibakanci
6. jan 2022

Katastrofa , arogantna manažerka Dávidová Cornelia , drzá , klame a zavádza , nezaujíma agenturu nic len peniaze peniaze a peniaze , klamu oladom rodiny malo platia vela pytaju , povedia vam ze paccient ma 70 kg pravda je ze ma 100 a viac , ze v nocci sa nestava , niekedy len 3x , radi vam zabezpecia dopravu a 20 eur na vyše ln za jeden telefonat , kolega samy cigan , abo ciganka, be socialnych navykov samozejme česť vynimkam , jednoducho si dajte od tejto ag ruky co najdalej .su to hnusny ludia

gemminka
19. jan 2022

Ahojte,
Mám ísť na pohovor do Atény na pozíciu personálny konzultant.Ale po prezretí všetkých ich recenzií na nete sa mi tam už nejak nechce. Čo mi odporúčate?máte aj osobnú skúsenosť na tejto pozícii? ďakujem.....

maribelle
19. sep 2023

Ja mam osobne dobrú skúsenosť s AG.Atena. pracujem normálne od r.2016 s tým, že som aj na materskú išla normálne z atenou. Potom som ukončila prác.pomer lebo som nemohla chodiť do zahr.kedze dom mala babo. Teraz som znova v AG atena a verte či neverte mam skúsenosti veľmi dobre s komunikáciou a aj co sa týka platom. Môžem si brat každý týždeň zálohu, účtuje sa zato jednorazovo do 30eur. Ja som zato vďačná,nemusím čakať mesiac na peniaze. Mam skvelú poradkyňu p.Gavurikovu.,je veľmi milá a vždy mi nasla z rodiny do rodiny miesto.dufam ,xe že vždy dá to podarí. Peniaze chodia tak ako majú. Nič menej, nemusíte platiť dopravu ak sa ide do rodiny . Ja som išla bez centu baby . Viete si to predstaviť? Dúfam,že naďalej bude super ❤️