Skrine s potlačou

suzzanap
7. jan 2015

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sa niekde stretli so skriňami s potlačou ako je napríklad táto. Veľmi sa mi páči a neviem, kde sa k nej dostať. Ďakujem za odpovede.

bonaqa2013
7. jan 2015

A nie je to tapeta? Kdesi som čosi také videla, musím pozrieť čo a kde to bolo.

bonaqa2013
7. jan 2015

Pozri na internete HILKOVIČ - vstavané skrine .....
V MT boli ale asi sa im nedarilo - odišli

suzzanap
autor
7. jan 2015

dakujem velmi pekne...

25marianna
7. jan 2015

ja som videla taku istu skrinu na ahanabytok.sk....s tou tematikou maju asi 5 skrin...

zanta3
6. júl 2016

Ahojte, nasla som tuto temu a zaujala ma pretoze rada by som si tiez dala vyrobit takuto skrinu s fototapetou. Aky je postup a kto taketo skrine vyraba okrem spominaneho Hilkovica?

petrad15
26. júl 2016

@zanta3 a už máš aj vybratú fototapetu akú by si si chcela dať na skrine?

zanta3
27. júl 2016

@petrad15 nie nemam este vybratu fototapetu. Neviem od ktoreho vyrobcu si dam take skrine vyrobit a neviem ci kazdy ma rovnake fototapety. Vedela by si mi v tomto poradit?

natalym
27. júl 2016

Komandor

petrad15
28. júl 2016

@zanta3 čo som pozerala tak nie každý výrobca má v ponuke rovnaké fototapety, každý má iné. Tak si skús popozerať na internete napríklad aj tú firmu ktorú sem napísala natalym a to komandor alebo samadu, oni sa mi zdá že tiež ponúkajú výrobu skríň s fototapetami

zanta3
29. júl 2016

@petrad15 aha, ale vlastnu si nemozem dat, hej? Iba tie ktore maju oni v ponuke? Pojdem si to pozriet a uvidim ci nejaku vyberiem

petrad15
30. júl 2016

@zanta3 mne sa zdá že vlastnú nie, iba tie čo majú v ponuke. Môžeš sa vyskúšať spýtať či by ti to vedeli spraviť, ale ak aj áno, tak určite za nejaký príplatok. Alebo ti to môžem zistiť, chceš?

zanta3
9. aug 2016

@petrad15 ak by si bola taka ochotna a zistila by si mi to bola by som rada. V jednej firme som sa ale uz aj pytala a tam mi tiez povedali ze len z ponuky ktoru maju oni, tak asi to tak bude vo vsetkych

lealikk
10. aug 2016

Ahoj @zanta3, riesila som toto iste pred dvomi mesiacmi. Ak by si chcela tiez by som ti mohla poradit aku tapetu vybrat a kde dat vyrobit taketo skrine. 😉

zanta3
11. aug 2016

@lealikk urcite by som bola rada keby si mi poradila 😉 Kedy si si ju davala vyrobit?

petrad15
8. sep 2016

@zanta3 prepáč že ti trošku neskôr odpisujem ale som tu dlhšiu dobu nebola lebo som nemala na to čas. Keď som bola s kamarátkou vonku tak ma napadlo že oni si dávali vyrobiť skrine v samade, tak som sa jej pýtala ako to je s tými fototapetami. Ževraj si môžeš dať aj vlastnú ale tá musí byť vo veľmi dobrej kvalite aby nebola potom rozmazaná na tej skrini a aby to dobre vyzeralo. Hovorila, že jej skôr odporučili aby si vybrala z ponuky na internete, tak to napokon tak aj poriešila. Vy ste ako na tom? Už si vybrala nejaký obrázok?

zanta3
21. sep 2016

@petrad15 v pohode, nic sa nestalo vsak ani ja sem nechodim nejako moc casto iba ked ma napadne a mam trosku viacej casu 🙂 Dakujem ze si si spomenula na mna a ze si sa jej to spytala. Uz som to ale vedela lebo som sa pytala tiez v jednej firme. Vraveli mi tiez ze sa to neoplati pretoze to je dost drahe. Takze som pozerala fototapety a tam som vybrala taku ktora sa pacila aj mne aj drahemu

lealikk
27. sep 2016

@zanta3 bolo to tak ze v maji som si zacala kreslit navrhy skrin ake by som chcela a zaciatkom juna som si ich dala vyrobit. A do 15 dni my ich doviezli. Ty uz mas premyslene ake velke skrine potrebujes a z akeho materialu by mali byt?

petrad15
7. okt 2016

@zanta3 keď ešte malý Tomáško nebol na svete tak som mala viacej času tu vypisovať ale teraz ma už zabáva on 😉 Už si teda aj objednala skrine?

zanta3
24. okt 2016

@lealikk @petrad15 baby napisem vam takto dokopy, snad to nebude vadit, kedze planujem to iste pisat obidvom. Co sa tyka tych velkosti, tak jasne to som uz mala premyslene. Dlhsiu dobu som tu zase nebola, ale uz som ich dala aj robit v samade a uz dokonca nam ich aj doviezli, takze vsetko je uz na mieste, upratane a som rada ze to uz mam z krku. Dakujem teda baby za rady ktore ste mi tu ohladom tohto dali 😉

lealikk
22. nov 2016

@zanta3 vsimam ze sem chodis tak casto ako aj ja :D Tym narazam ze malo 🙂 A nejaku fotku svojich skrin nemas? Pochval sa, som zvedava ake si si dala napokon vyrobit, kedze si chcela davat aj tapetu, dala si ju nakoniec?

zanta3
5. dec 2016

@lealikk vies co, nakoniec som sa vykaslala na fototapetu, lebo ma vsetci od nej odhovarali. Ze lepsie budem mat ked objednam neutralne skrine, tak som napokon objednala taketo (pridavam fotku). Teraz som aj rada, lebo ked si to vezmem ze budem chciet aj inou farbou namalovat steny, tak budem moct viacej kombinovat vsetko. Co hovoris? Dobru som zvolila?

lealikk
14. dec 2016

@zanta3 na jednej strane aj mali vsetci pravdu, tieto mas take viac neutralne ako si napisala, akurat ta zelena, ale zase pokial sa tebe paci, tak to je najdolezitejsie a na tom zalezi. Lebo predsa len tu zelenu budes musiet kombinovat. Ja som skor za take uplne neutralne, len cisto drevo alebo potom v kombinacii s bielou. Ale kazdopadne pekna je aj tato🙂

zanta3
19. dec 2016

@lealikk uz my aj jedna baba do IP pisala ze je pekna nasa skrina ale ze tu zelenu by tam nedavala, ale my sme cela rodina taka, ze sa nam velmi paci zelena farba, tak preto sme taku dali aj vyrobit🙂 Ale samozrejme beriem aj kritiku, nie kazdy ma rovnaky vkus. Dakujem 😉

petrad15
10. jan 2017

@zanta3 zase trošku oneskorene odpisujem, už mi to je až trápne len keď fakt nemám až toľko času :/ Aj keď najradšej by som sem chodila častejšie. Musím pochváliť tvoj výber, veľmi pekné skrine ste si dali vyrobiť a mne by tak isto vôbec neprekážala tá zelená. Ladí to spolu 😉 A všetko v pohode prebehlo?

zanta3
23. jan 2017

@petrad15 vsimla som si, ale nerob si z toho nic, mne to nevadi 🙂 Dakujem, potesila ma tvoja pochvala. Som rada ze sa ti paci, ze nie som jedina🙂 🙂 Hej vsetko dobre prebehlo. Ved aj termin dodania dodrzali. Presne ako sme sa dohodli prisli. Nemozem sa na nic stazovat. Este aj prijemny chlapikovia nam doviezli tu skrinu, takze fajn🙂