Skoro dvojročný Honor - problémy so zvukom

sszuzu8
20. okt 2022

Ahojte prosím vás majitelia honorov stalo sa vám ze pred dovŕšením dvoch rokov telefón prestával fungovať? Konkrétne ide o to ze uprostred dňa z ničoho nič prestane nahlas zvoniť. Odoslané správy tiež bez zvuku klávesnica bez zvuku. Obávam sa ci jedného dňa neprestane zvoniť budík. Po reštarte sa to napraví ale neskôr znova aj keď sú zvuky naplno nezvoni nepipa ani messenger ani email nič. Pri hovore ide zvuk normálne. Je to znamenie ze už odchádza? Predtým som mala xiaomi a keď udrelo na 2 rok odišiel aj zvuk aj pamäť aj baterka. Ach..

sudocek
20. okt 2022

@sszuzu8 Ahoj. Ja mám tiež honor. Mám ho asi 4roky ale funguje dobre.Zatial sa mi to nestalo

sszuzu8
autor
20. okt 2022

@sudocek tak možno môj kus je taky. A to si ho hyckam. Cistim opatrujem ani raz nespadol kryt ma aj fóliu. Nepretazujem ho nemám ho preplnený. Pokladám ho len tam kde je čisto žiadny prach ani voda. Ach..

ibrunova
20. okt 2022

Ja mám tiež honor a zatiaľ funguje dobre. Netreba spustiť nejaké aktualizácie?

sudocek
20. okt 2022

@sszuzu8 Ja mam presný opak. Nemám na ňom ani kryt ani nič podobné. Mam ho preplnený. Šmarim ho kde príde.Casto sa stane že ani neviem kde je 😁.Uz si aj stihol zalietaz. A nič mu na moje prekvapenie nieje 🤷