Sklerotizácia krčových žíl

pajtka
9. nov 2017

ahojte chcem si dať urobiť sklerotizaciu krčovych žil , len ide o to , že koncom mesiaca idem na dovolenku . Neviete mi povedať či sa da po zákroku lietať či nie ? A ešte by som sa chcela opýtať či neviete odporučiť nejakého dobrého lekára ? 😊
Za vaše odpovede ďakujem
S pozdravom pajtka😊

terezka1947
9. nov 2017

hm...celkom nerozumiem,chces ist este do konca mesiaca a potom na dovolenku?to mas cca 3t,neviem....
ja som mala rozsiahlu skerotizaciu penou
cca dva dni a dve noci bandaz a pancucha,potom cez den,od ranneho vstavania z postele,do nocnej sprchy pancucha,v noci nie...a po mesiaci kontrola utz
cize ja osobne by som nesla nikam do mesiaca,resp.do prvej kontroly,lebo viem,ze sa to zvykne aj zapalit,atd-hoci je to ozaj vynimocna komplikacia,ale je realna
a este lietadlom....lietadlo je celkovo na krcove zily nie naj,samozrejme,dlhe cesty,nie nejake presuny
ja by som odlozila sklerotizaciu na pokojnejsie obdobie
a lekara-mozem ti odporucat jedno=nech to nerobi bezny chirurg,lebo viem,ze aj taki to dnes robia ...ale angiolog

rusalkablack
9. nov 2017

ja som mala 4 tyzdne gumovu pancuchu, vo dne v noci, tiez po sklerotizacii penou, bolo to na zblaznenie, ale pomohlo to

jakubjakovae
4. júl 2020

@rusalkablack
@terezka1947 baby..kde ste boli na sklerotizacii penou...je táto metóda vhodná aj na metličky?diky

terezka1947
5. júl 2020

@jakubjakovae v KE,v jednom centre,ale uz,nefunguje...