Sklamanie z ľudí

monika12323
19. okt 2022

Dobrý večer , potrebujem poradiť .. žijeme v malom meste každý tu každého pozná … mám problém s otehotnením ,trvá to uz dlhšie .. roky .. prichádzam do kontaktu s ľuďmi typu kedy už budete mať dieťa ? A podobne .. dnes mi jedna žena povedala ,ze som neplodna p*. Tak za chrbtom mi to povedala ,pocula som to . Dosť ma to vzalo . S manželom rozmýšľame ,ze odídeme žiť k jeho rodičom do Poľska . Mám chuť sú zbaliť teraz kufor a odísť .. nechcem tu už žiť .. čo by ste urobili na mojom mieste ? Sme dvaja mladí ľudia ,myslím ,ze by sme mohli ešte začať žiť inde . Bývanie svoje zatiaľ nemáme ,žijeme v prenajme . Ďakujem za prečítanie a vaše rady .

pribinak
19. okt 2022

@monika12323 čo tá tam drzi? Veď keď máte možnosť tak sa odstahujte. Budeš mat kľud a pohodu a možno aj skôr zostanes tehotná

Hentaku osobu si ani nevšímaj, je hlúpa a primitivna

loliki
19. okt 2022

@monika12323 Prosím Ťa, kvôli nejakým blbcom sa chceš sťahovať? Veď takých nájdeš všade. Ži si kľudne svoj život.

monika12323
autor
19. okt 2022

@pribinak :( ďakujem za tvoje slova ❤️ Je mi z toho do plaču .. drží nás tu práca

monika12323
autor
19. okt 2022

@loliki už mi je zle pri pomyslení ,ze vyjdem von a idem do roboty medzi tých hlúpych ľudí ..

nickpick
19. okt 2022

@monika12323 mala si sa ohradit, povedat jej co si to vobec dovoluje, ber to tak, ze niekto ma tak zufaly zivot, ze mu robi radost zneprijemnovat ho aj inym, pozri, ak sa tam necitis dobre, odstahujte sa…

monika12323
autor
19. okt 2022

@nickpick nie som ten typ , čo sa do niekoho ,niečoho stará ,vždy som si povedala ,nech sú rozprávajú co chcú som múdrejšia než oni .. No dnes to bolo cez čiaru … :(

ckocka
19. okt 2022

@monika12323 Hlupákov stretneš všade, utiecť pred nimi sa dá iba na neobývaný ostrov.

loliki
19. okt 2022

@monika12323 Daj si Magnézium a hentaké chudery, čo sa takto vyjadrujú ignoruj. Jasné, že to človeka trápi, ale úbohé správanie iného je len jeho vizitka. Ty si lepší človek. ❤

monika12323
autor
19. okt 2022

@ckocka v polsku zase by bol pokoj na dedine nikto nic nerieši ,nikoho nic a nikto nezaujíma . Celkovo sú tam ľudia na inej mentálnej úrovni ako tu :( čo ma dosť mrzí

elenka.k
19. okt 2022

@monika12323
budem tehotná, kedy ja budem chcieť a nie kedy vy
keď bude na to čas budem mať bábo
A vám je do toho veľké hovno
Netráp sa nad ľuďmi blbími a hlupími,. Jedným uchom dnu, druhým von. Pousmej sa a opýtaj sa nemáte nič iné na práci?

monika12323
autor
19. okt 2022

@loliki ďakujem ❤️

monika12323
autor
19. okt 2022

@elenka.k niekedy sa to už proste nedá ,keď je toho už veľa :( mám chuť odísť ,kde ma nikto nepozná :(

matovicova
19. okt 2022

@monika12323 ty si ju nejako vyprovokovala? Máte konflikt?

ckocka
19. okt 2022

@monika12323 Nežijem už dlho na Slovensku, ale moja skúsenosť hovorí že všade je niečo. Možno niečo iné, ale ludia menej inteligentní a menej empatickí sa vyskytujú rovnomerne roztrúsení po celom svete.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika12323
autor
19. okt 2022

@matovicova nie nemame konflikt

monika12323
autor
19. okt 2022

@ckocka a kde zijes ak sa śmiem opytat ? Co ta i odchodu priviedlo ?

lily246
19. okt 2022

@monika12323 na dedine nikto nič nerieši? Vyvediem ťa z omylu, čím menšie mesto/dedina, tým menšia anonymita. Na dedine každý každého pozná a rieši, ohovára. Ak chceš anonymitu a pokoj, choď do veľkého mesta. Nerozumiem prečo chceš ísť z jednej diery do druhej, ako z blata do kaluže.

ckocka
19. okt 2022

@monika12323 V Čechách. Ja som polorodý Slovák, takže som zostala tam kde žila moja mama.

elenka.k
19. okt 2022

@monika12323 rozumiem Ti, ale nesprav im takú radosť, ser na nich
Predýchaj to všetko čo ti robí zlé
Všade sú ľudia blbci mysíš byť silná

monika12323
autor
19. okt 2022

@lily246 mozno mas pravdu ,tu kde zijeme teraz zije viac ako polovica romov .. kupit tu nehnutelnost neznamena vobec nic ziadna hodnota ,proste chcem sa niecim zapodievat ,chceli by sme domcek ,który nam svokrovci ponukaju

lulaby1982
19. okt 2022

To ma veľmi mrzí,že vo Vašom meste sú ľudia ,kt.su voči Vám takito hostilni a agresívni. Pani asi nevie inak komunikovať ,alebo ma sama problémy.Verim,že tam máte aj ľudí,kt .Vás podporujú ,rodina,priatelia ,znami,kolegovia. Že Vaše mesto má aj svoje plusy a krásy, o kt. sa dá uvažovať.

Cítite vo Vašom meste viac podpory ,alebo viac zloby zo strany ľudí? Kým sa prestahujete,že si naozaj treba rozmyslieť kam.Pisete ,že do Poľska,predpokladám,že poznáte jazyk. Podľa všade sa nájdu ľudia aj takí ,aj takí.

Chápem,že chcete byť matkou a túžite po bábätku. Zatiaľ kým nie ste mamičkou ako si naplnate túto potrebu? Venujete sa nejako iným deťom ? Napr. Vašej rodiny, či sa stretávate. Alebo ,že ako si plníte aj iné sny ,ktoré máte? By bolo zaujímavé vedieť .

lily246
19. okt 2022

@monika12323 ďalšie zlé rozhodnutie, prijať dom od svokrovcov...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika12323
autor
19. okt 2022

@lulaby1982 cítim viac zloby ,všade kam sa pozriem vidím len to zle .. áno viem ,ze sa hovorí , všetko je také ,aké si spravíme alebo vieme predstaviť .. pracujem s ľuďmi je to ťažká práca ,náročná , ale tu kde žijem je prace malo ,človek je rad ,ze vôbec ma prácu ... miestami mám pocit ,ze ma nenapĺňa nič ,ze proste potrebujem zmenu , potrebujem odísť ,neviem či je to správne rozhodnutie .. manžel je poliak sme spolu 7 rokov sme manželia jeho to ťahá domov .. ja mám zase rodinu tu .. je to ťažké

monika12323
autor
19. okt 2022

@elizabet173 áno viem ako každý hovorí zo skúsenosti ,ze dom od svokry .. my by sme tam s nimi aj žili s tým ze dom ,prepisu na nás

lily246
19. okt 2022

@monika12323 mne to znie ako horor, ísť na dedinu do Poľska do spoločného domu so svokrou...čo ťa na tom vlastne láka? Vieš, ako by reálne vyzeral tvoj život, keby sa rozhodneš pre túto možnosť?

monika12323
autor
19. okt 2022

@lily246 mne pripadá ako horor ,to kde žijeme teraz .. neviem povedať do predu ako by život v polsku so svokrov vyzeral ,fakt neviem ..máme dobre vzťahy ,ale viem ,ze sa môže čokoľvek zmeniť .. ale mám v manželovi veľkú oporu .. a tým ,ze by sme mali svoj dom na ktorom by sme
mohol spoločne spracovať a zaoberať sa niečím a tešiť sa s niečoho ,čo je naše .. tá myšlienka sa mi páči

selest
19. okt 2022

Z mojich skusenosti s poliakmi si myslim ze v polsku su taky isty ludia ako aj u nas, vacsinou riesia vsetko a vela.. na dedine so svokrou na jednom dvore v cudzej krajine to znie ako riadne terno.. radsej sa odstahujte do nejakeho pekneho mesta kde budete len vy a hlavne si ty musis spravit v hlave mur a nepustit cez neho hlupe a negativne reci. Lebo ta dobehne zial vsade

selest
19. okt 2022

Nikdy to nebude vase je jedno ze to na vas prepisu, ked chces vase musite si kupit sami..Toto je cesta do pekla z ktorej niet vela ciest spat.. Staci precitat x diskusii tu na mk netreba si vsetko odskusat na vlastnej kozi..