Skladá mi komplimenty, ale píše aj inej, že je krásna

3. sep 2022

Zamilovala som sa do jedného chlapa s ktorým sa zatiaľ spoznávam. Nechodíme na rande ale vidíme sa každý deň a on ma také reči že dobre vyzerám, pozval ma na rande dokonca a povedal mi že sa mu pacim a pýtal sa ma ako si predstavujem budúcnosť a podobne ... Je tam silná chémia iskry lietajú a podlamuju sa mi z neho kolená. Odkedy ho poznám mám ho nonstop v hlave .. pripadalo mi že on je na Tom podobne.. aj ostatným hovorí že sa mu pacim. Veľa sa rozprávame o živote, a tak. A pointa je ta že si ho pridala do priateľov cudzia žena, on ju potvrdil a písal si snou. Písal jej že je krásna a tak... Nepýtajte sa ma odkiaľ to viem proste to viem... Čo si o Tom mysliet. Nieje to tak že keď mám záujem o jednu a hoci snou netvorim pár ale pracuje na Tom tak mám v hlave len ju a žiadne iné ? Ja som teda aj na zoznamku prestala chodiť odkedy ho poznám. A on toto.. ak je to normálne tak mi to vysvetlite prosím. Dik

bosorka2302
3. sep 2022

moze byt aj zaletnik a dviha si ego namotavanim zien, aj ked ani s jednou nic nechce realne

lianka123
3. sep 2022

Ze utekaaaaj. Taki sa nemenia, pohra sa s tebou a bud popri tebe alebo hned po tebe bude dalsia. Sekni to a zidi z kratsej cesty.

jjanulienka
3. sep 2022

Keby si mu poplietla hlavu tak ako tvrdí nemal by potrebu vypisovať inym ženám..
hľadaj ďalej 😉

beata_k
3. sep 2022

Tak je to slobodny clovek. Nikomu nic neslubil. Nikoho nepodviedol. Nie ste vo vztahu. Iba sa na seba usmievate.

zuzanka.zuzu
3. sep 2022

podľa mňa to chce 2 deti, oddelené účty, on bude financovať byt cca 200e zo svojej plnej výplaty, ty všetko ostatné z rodičáku 370e, budeš nešťastná, ona bude mať doma nešťastnú ženu a tak sa pripojí na zoznamku alebo sa usmeje na inú kolegyňu v robote... a už to ide 😎

martinkatinka
3. sep 2022

Tak bud zacnete spolu chodit a randit alebo ho nechaj, nech si teda hlada iny vztah.....

panelacikova
3. sep 2022

páči sa ti, ale netvoríte pár. môže písať komu len chce. však si daj s ním to rande a uvidíš. ak budeš preňho naozaj tá pravá, tak budeš čoskoro aj jediná. on to vníma inak ako ty. rozhadzuje siete tiež očakávajúc, že nájde ženu svojho života (pravdepodobne). alebo očakávajúc, že si fikne, kde sa len dá (ale to my už nemôžeme vedieť, toto vie len on). ty to zistíš tak, že s ním dáš rande, ak si sadnete, bude rande častejšie a potom uvidíš, či si prestane s ostatnými písať a komunikovať, lebo budeš ty tá jediná a pravá alebo nie. podľa toho sa zariaď.
alebo sa zariaď hneď a vykašli sa na neho. možno mu svojím spôsobom aj ty zbytočne motáš hlavu a naťahuješ ho.

kitycat
3. sep 2022

A vy ste si uz zacali vazny vztah? Ak nie, tak si este moze v podstate hadzat udicou. Ale kolko udic je unosnych to je na tebe.

Ja som si pisala asi s tromi, kym som sa nesustredila na jedneho jediného. Ale to tvoje kontrolovanie to je tiez na zamyslenie

lindous
3. sep 2022

Len tak pre zaujímavosť, bola tá cudzia žena tvoj fake profil? 😅 Ak ešte ani nie ste spolu a ty už máš prehľad s kým a čo si píše, sprav vám obom láskavosť a kašli na neho..

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelluska
3. sep 2022

Máš prehnane ocakavania od muza, s ktorým vlastne ani nerandis😊Neulietavaj si na recickach o živote ale vylož karty na stôl. Vzťah, monogamia, žiadne zoznamky. A hneď budeš vediet na com si

barborachors
3. sep 2022

Mozno sa mu len pacia krasne zeny... A moze byt paf aj z teba, aj zo susedky ci kolegyne.. takeho chlapa ziadna neulovi, on bude vzdy chciet vsetky zeny sveta

spadnutaslivka
3. sep 2022

ako sa môžeš zamilovať do niekoho, koho vlastne ani nepoznáš? Namotala si sa, ale nie si zamilovaná. Nepleť si pojmy a dojmy. Len si si o ňom vytvorila určitú predstavu a staviaš si vzdušné zámky. Vidíš jeho charakter v plnej kráse. Ak ti takáto realita nevyhovuje, tak sa spamätaj skôr ako bude neskoro.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
3. sep 2022

Ty si si ho išla obetovať cez známu? Tak tu máš výsledok, no.
Píše tak zrejme na všetky strany. Je veľa chlapov čo vypisujú to isté xy ženám a tie mu to papkaju ako sliepocka zrnko z ruky.

brembo
3. sep 2022

Dievča,žena prosím nebud hlupa a nenalet takémuto záletníkovi🙏. Balí mnoho dalších okrem teba,toho sa bát nemusíš,že si prenho jediná. Si len dalšia v rade,ktorá mu možno naletí-ale dufam,že si dostatočne rozvážna,že to vaše písanie a stretávanie ukončíš.
Dufam,že som ta neurazil,len som ti chcel otvorit oči. Mám podobného kolegu,jeho žena je spokojná,že akého verného muža má,a pritom ju minimálne raz týždenne podvedie.

jozef11111111
3. sep 2022

@vilma7 prečo ako sliepocka 😂 môže byť aj sliapka.

helen_167
5. sep 2022

nie je to normálne, mňa by to sklamalo, keby viem ze píše inej, ze aj ona je krásna, uvidíš ci sa to posunie ďalej medzi vami, ale už to má podľa mňa zlý začiatok na vzťah, neviem ci sa mu dá až tak veriť :(

kamatopo
7. sep 2022

Evidentne jemu sa kolená podlamuju pri každej. Ale ako tu už niekto písal ,,nič ste si neslubili a je slobodný,, asi si ho až tak neohromila a hľadá ďalšie vrátka.

sonula
14. máj 2023

No ak este spolu nechodite respektive nemate vztah a ty uz sledujes koho si pridava do friendov a komu co pise a riesis to na nete, mal by utekat skor on.🤦🏻‍♀️

thoughtfulweirdo
14. máj 2023

Veď spolu nič nemáte, možno si len chystá pôdu inde, ak by si ho poslala do kelu, nech nezostane na sucho😄 ja nevidím problém, nenápadne ho dostaň do debaty o tom, kedy váš vzťah posuniete ďalej. Ak sa k tomu nebude mať, je to len namotavac a kašli naňho. No a ak spolu začnete seriózne randiť, hneď si jasne vysvetlite pravidlá a potom si všímaj, či ich dodržiava. Ak nebude, pápá, na to je randenie.

monikkatt
14. máj 2023

Nie je z teba az tak paf, to je cele.