Škaredé sny

13. nov 2023

Ahojte, neviem už s kým sa poradiť, už cca 2 3 mesiace sa mi sem tam sníva sen s mojou starkou ktorá pred par rokmi zomrela. Niekedy sú to veľmi pekne sny ako nás prišla pozrieť a tak. No mam aj také ze ju vidím v truhle alebo na posteli kde zomrela. Túto noc to bolo ze ležala mŕtva na tej posteli a ja som bola s manželom v inej izbe a stále som počula veľmi škaredý smiech a kroky v tej izbe. Úplne som myslela ze zošaliem v tom sne, manžel má tam utesoval ze to mrvy môžu mať také stavy ešte a tak ale ja som psychicky z toho bola už proste "v zadku". A na chvíľu bolo ticho a potom som znova počula taky "diabolský" smiech a kroky a tie kroky sa približovali ku mne a ja som sa začala modliť a naraz som cítila ze si na mňa niekto sadol a rukami mi začal zakrývať tvar a nemohla som sa nadýchnuť. Nedokázala som sa zobudiť z toho sna a keď som sa potom prebrala, cítila som ako to niečo ťažké co na mne sedelo postupne zo mňa odchádza. Ja neviem možno to niekomu príde hlúpe ale ja nechápem prečo sa mi to sníva zo starkou. Ona bola jeden úžasný človek ktorý nikomu nikdy nič zlé neurobil. Bola naozajstná veriaca kresťanká. Často sa za ňu modlievam a myslím na ňu denne. Pravdou je že spavame v izbe kde ona zomrela. Pretože bývalá s nami a keď sme dom prerobili tak v jej izbe sme si urobili spálňu

autor
13. nov 2023

Niekedy sa mi sníva ze ju vidím v truhle a ona sa tam usmieva, ale ten usmev je strašne škaredý úplne ústa natiahnuté od ucha k uchu. Proste ako zlý duch v tele... Hrôza

1mina
13. nov 2023

Ja som tiez mala babku, s ktorou sme mali komplikovane vztahy cely zivot, od malicka ma moc nemusela, ale nemyslim ze to bolo osobne, skor nemala rada celkovo zeny a moju mamu, skrz to aj mnam chlapci boli jei milacikovia. Ale posledny rok som sa o nu starala ked ostala skoro leziaca (byvala som v poschodovom dome s rodicmi, a ja teda v hornom byte s nou). Vtedy sme sa uz nejak zblizili. Ked zomrela tiez som byvala eate par rokov v tom hornom byte , kym som sa neodstahovala s manzelom do vlastneho. Doteraz sa mi sniva o tom byte niekedy, alebo take haluze ze tam chodi ona po byte a ja jej vysvetlujem ze to nemoze lebo zomrela, a ona sa smeje ze nie ze sme sa len pomylili ale tiez tak dost desivo 🤦 myslim si ze je yo proste moje podvedomie a nejake nespravovane veci spojene s tim.

nataliik
13. nov 2023

Dajte si vysvatit dom a uvidíš, ci bude lepšie.
Možno ťa niečo ťaží, možno ta niekto v noci navstevuje, to už ako čomu veríš, ale tým vysvatenim nič nepokazis a budeš mat lepší pocit.

autor
13. nov 2023

@nataliik tiež som nad tým uvažovala,

annazozelenehodomu1
13. nov 2023

Daj za babku odslúžiť sv. omšu alebo aj viac sv. omší

autor
13. nov 2023

@annazozelenehodomu1 slúžia sa omše, tak často ako to len v našej farnosti sa dá. Vždy dáva niekto z rodiny

nataliik
13. nov 2023

Mame odskusane vo viacerých rodinnach