Sinsay balík

19. júl 2023

Dobrý deň, v piatok som objednala veci zo sinsayu a vždy mi prišli do 2 pracovných dní... kedy vám prišli balíky objednane v piatok?

liz_lemon
19. júl 2023

do 2 dni urcite nie

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sajmonka_1216
19. júl 2023

v poslednej dobe som objednávala 2x, všetko skladom a za 2 dni to určite neprišlo.. trvalo do dlhšie.. možno až na štvrtý

princeznaaa12345
19. júl 2023

Ja som objednávala 12. júla a prišiel dnes

3petka
19. júl 2023

Neviem ale v poslednej dobe im to trvá strašne dlho. Aj keď dám doručiť na predajňu tak čakám aj 5 dni.

leuska0910
19. júl 2023

Vzdy to bolo u mna do tyzdna, 2dni nikdy..

janagontkovic
19. júl 2023

Vieš to tiež! Neviem čo sa deje ale strašne dlho to trva. Objednala som minuly štvrtok poobede a dnes je streda a nič. Pozeram na to, kde sa balik nachadza a nič sa nemeni. Stoji to niekde s prepačenim v riti. Už cez to nikdy nebudem online objednavať. Odkazalo ma to na nejaku polsku web stranku pri sledovani zasielky, tak si myslim, že to poliaci z činy objednavaju a čaka sa na to ako z aliexpressu alebo wishu. lebo kvalita je taka ista plus minus. sere ma to, lebo som objednava tri veci a nutne ich potrebujem. A stale nič. Čakam vyše tyždňa. A medzi tym som už aj bola v kamennom obchode. Keď som si niečo zo sinsay objednavala rok až dva dozadu tak som to mala tak do 4 dni. Teraz? Už nikdy nebudem Sinsay objednavat online. je to ako Aliexpress - čakačka

levica202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alinka183
19. júl 2023

Počas výpredaja to trvá dlhsie

nikijezikova
19. júl 2023

@janagontkovic Sinsay neobjednava z Číny 🤣 je to polska firma, sklady majú v Poľsku, keď si objednáš viac veci a nie sú všetky na jednom sklade tak logicky ze to trvá dlhšie keďže najskôr musia skompletizovat objednavku

janagontkovic
19. júl 2023

@nikijezikova kvalita taka ista ako Shein alebo Wish. Byvam v Prahe tak zasa to neni do PL tak daleko

jana_eyre_2
19. júl 2023

Ale áno, pred takým rokom aj mne veľmi rýchlo prišla objednávka 2dni a už to bolo doma.. bola som veľmi prekvapena.. naposledy to však bolo asi cca týždeň ak nie viac.. mne to nevadí, nikdy neccakam že to bude rýchle, len chcem povedať že kedysi to aj mne prišlo tak veľmi rýchlo.. možno nemali vtedy tak veľa objednávok, alebo mali viac zamestnancov? Ktovie.