Silver šampón

mirip
19. dec 2017

Ahojte potrebujem poradiť, roky si dávam blond melír na vlasy, ktorý po čase aj vyrastie aj trochu ožltne ale všetko bolo ok ved všetko sa dá napraviť no zmenila som kaderníčku, ktorá používa melír od iného výrobcu. Keď mi robila melír na jar bol krásny blond a super aj napriek tomu že sme boli pri mori, kde mi zvykol dokonca očervenieť tentoraz bol krásny biely až kým nevyrástol. Šla som teda na melír dorobiť znova teraz keď mi odrástol a všetko bolo ok až kým som sa neuvidela v zrkadle, melír mi bol urobený studený odtieň blond a dala mi naň silver šampon a výsledok, bolo mi do plaču, odtieň sivo fialový. Odpoveď som dostala jednoznačnú že melír ostane dlho svetlý a silver vymyjem fialový odtieň hned po prvom umytí. Hlavu som umyla 18x a farba ešte otrasnejšia, ostala modrosivá, viac modrý odtieň sivej a vraj sa to vymyje, ani pozrieť sa do zrkadla nemôžem a neviem ako vymyť ten blbý šampon aby mi ostala znova bond, poraďte čím to vymyť ďakujem

nikusiak9
19. dec 2017

Nevymyjes on ti vytiahne blond farbu na sivy odtien a cim viac ho davas tym viac budu modrosive

mirip
autor
20. dec 2017

@nikusiak9 tak ja som silver nedávala dala mi ho raz len kaderníčka a ja sa snažím vymyť iným šamponom obyčajným a nie je to tak jednoduché

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slamka555
21. dec 2017

@mirip joj s tym silverom trebalo opatrne :/ tiez som mala melir a chcela som ho svetlejsi tak som si kupia a dala silver ..ale len uplne na kratku dobu a srazu bolo take modraste :/ co sa mi vobec nepacilo .. on vraj funguje tak, ze ciim dlhsie si ho nechas na vlasoch posobit, tym viac taha a taha farbu..az..do modra no.. :/ ja som sa nato tiez nemohla kukat..tak som sla radsej na tmavo .. drzim palce

damoska
24. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

len ho nepouživajte každé umytie, aby ste vlasy nemali fialové. Niektoré na to nemyslia a vyzeraju strašne.

lucia_9
24. jún 2018

Keď sa dá Silver na veľmi zosvetlené vlasy tak to trvá aj mesiac kým sa vymyje.Ja som úmyselne chcela mať sivé vlasy 🙂 ale keď sa dá na melírované vlasy... no môže to dopadnúť hocijak 🙂.Možno sa to dá trošku skryť hustejším melírom.Ale vymyť sa to vymyje možno o mesiac možno dva.Záleží od tvojho odtieňa melíru.Silver je dobrý na veľmi zožltnuté vlasy ale svetlejšie... mne už vznikla aj fialová farba a časom to bolo pekné strieborné.