Silikónové vložky do podprsenky. Funguje to?

nikinka008
17. mar 2010

Ahojte,mate niektora s tym skusenosti,ako to vobec funguje?dakuem 🙂

teodorka
17. mar 2010

niki nefunguje 😀

nikinka008
autor
17. mar 2010

teo ☹ ☹

teodorka
17. mar 2010

no mala som to a bolo to na prd 😒

nikinka008
autor
17. mar 2010

citala som o tom aj na mojasvadba.sk myslim,a tam si to baby pochvalovali tak ja neviem 😕

nikinka008
autor
17. mar 2010

teo,a ako myslis ze to bolo na prd?

teodorka
17. mar 2010

ja som sa s nimi necitila dobre ,som mala pocit ze sa mi furt tie vypchavky mozu presunut ta tam 😎 to uz si radsej kup dobru pushapku riadne vyplnenu a mas to

maurizia
17. mar 2010

niki mne sa tak snazili predat plavky, ze si do nich mozem dat tieto vypchavky..no okrem toho,ze som vyzerala smiesne, ked som si predstavila, ze vyjdem z vody a budem tam mat tieto dve opachy 😠 to uz radsej byt sama sebou, taka aka som.. 😝 😔 😀 tiez si myslim, ze dobra pushapka, co pekne sadne je ovela lepsie riesenie. clovek sa neciti az tak neprirodzene..

simisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikinka008
autor
17. mar 2010

teo,ale ten viditelny efekt to malo,ci? 😀

nikinka008
autor
17. mar 2010

simisi,a ake pouzivas?Myslis ze to je viac druhov ze,ako si vybrat 😕

bubba
17. mar 2010

kamoska si ich kupila a bola spokojna,ale len do tej miery kym si na diske nevypila aj s jej partnerom a ten jej to tam zacal vytahovat a vsetkym ukazovat ake je to super 🙂)))))))))

simisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa777
17. mar 2010

najlepsia je podprsenka, ktora už má silikonové vypchávky originalne všite, sú vo vnútri a krásne makkučke a nemusis sa bať tie ti isto nevypadnu.Ja taku podprsenku periem riadne v automatickej pracke a silikonový gel je tam nepoškodený, horsie je to s kosticami.

nikinka008
autor
17. mar 2010

sisa,a nemas link kde by som si ju mohla pozriet 🙂
simisi,ved to ze uz som to tam hodila a je toho dost no len neviem ktore bude najlepsie,len stale nerozumiem ako to vobec funguje 😕

sisa777
17. mar 2010

link nemam ale maju ich talianske značky FRAMES a LORMAR a daju sa u nás bežne kúpit

slavkamesinova
7. dec 2012

Ahojte baby aku podprsenku mi odporucate?mam jedno mensie a druhe vesie prsia 🙂

slavkamesinova
7. dec 2012

@simisi Ahoj ako si spokojna s vypchavkami do podrprsenky?funguje to ake odporucas?

letra5
4. máj 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, ktoré vypchávky viac fungujú? Celé mesiačiky alebo len polkruhové? 😖