Sieťky na okná. Máte skúsenosť?

sandra49
4. jún 2019

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať ci ma niekto skúsenosti so sieťkami z obi. Co všetko na to treba kúpiť a ci to zvládneme aj sami s mužom nainštalovat😂 a ešte taka vec, mame atypické okná, hore sú zrezané do šikma🙈 dá sa to dat aj na takéto okno? Za každú radu vopred ďakujem 😉🙏

sissy27
4. jún 2019

@sandra49 zvládnete, nič k tomu netreba, lepí sa to pomocou obojstrannej pásky ktorá je v balení. A nastriháte si rozmer aký potrebujete, predávajú sa asi v 3-4 základných rozmeroch (aj na dvere) a normálne nožnicami odstrihneš koľko treba.

sandra49
autor
4. jún 2019

@sissy27 a zvnútra sa to lepí?
Lebo som pozerala a boli aj tie pásky obojstranne jak píšeš ale aj lišty co sa dajú odrezať do požadovanej veľkosti. Tak som si myslela ze treba aj tie. Ze tie sa lepia a na to potom sieťka.
A sú spoľahlivé tieto lacnejšie varianty sieťok?

sissy27
4. jún 2019

@sandra49 no ja som to kúpila ale ešte som nemala čas to nalepiť, takže zatiaľ len teoreticky to mám zmáknuté 😂
Pozri, stálo to nejakých 5€ na jedno okno, ak to poslúži jednu sezónu tak budem spokojná. V podstate tam nemá čo nefungovať, sieť je dosť hustá, takže väčšina hmyzu tade neprejde.

lucyjka6
4. jún 2019

@sandra49 my sme to mali vlani,vydrzalo to chvilku a zacalo sa to odliepat same..takze sme nalepili druhe a urobilo to to iste,takze muz urobil drevenu konstrukciu a kupili sme v OBi sito samostatne,take hrubsie a namontoval na okno,a drziii....

ruzasipova
4. jún 2019

Na vydržali celé minulé leto. Pre tento rok sme to dali opäť.

majka99999
5. jún 2019

My sme mali a nedrzali (zdedili sme po minulych majiteloch). Takze sme si hned dali urobit poriadne, teraz som umyvala okna, vybrala som, umyla som, dala spat.

zlatica99
5. jún 2019

Počkaj, teraz tam majú aj také, ktoré sa lepia len na také pásky a suchý zips alebo majú aj také s rámom, ktorý si sami viete prispôsobiť