Sérum na rast mihalníc

kitti0503
6. jún 2014

Ahojte babenky prosim o pomoc ktorá uz máte skúsenosti. ..mala som 3d mihalnice. .samozrejme vypadli aj s mojimi no nie všetky....teraz som začala druhý deň používať serum na rast mihalnic od Talika. ...poradte mi prosim ktorý serum je lepší. ..nechcem mať obrovské dlhé mihalnice ale chcem aspon aby mi vyrástli také ako som mala..alebo narastli. ..prosim ktorá máte už skúseností. ..Čo vam pomohlo..Ďakujem

mawka
6. jún 2014

@kitti0503 ahoj, nakupuj radsej z medaprexu. to pouzivaju aj dermatologicky, ktore skrasluju.
www.medaprex.sk ja si stade bravam vitaminy na plet, su super, kopa veci je tam super.

mawka
6. jún 2014

@kitti0503 http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod/pr... tu ho mas, renokin a odporucaju ho odbornici. kvalitka 🙂

kitti0503
autor
6. jún 2014

Jooj Ďakujem velmi pekne určite ho použijem

reppka10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arkelia
14. aug 2017

@kitti0503 Ahoj použila si ten výrobok?A pomohol ti,lebo i ja som tak dopadla po 3 D mihalniciach

kitti0503
autor
25. aug 2017

@arkelia ahoj ano pomohol a vies co este??? ked to budes pouzivat asi o 4-5 dni zacni si kludne malovat mihalnice špiralou ..kludne si maluj nehanbi sa ake ich mas ..zvyrazni ti to a zaroven pomoze aj špirala ...kup trosku taku lepsiu ..nie dvoj eurovu ale aspon 7 eurovu ..su v tom tiez vitaminy a ako ich budes malovat a zaroven pouzivat ten výrobok ani sa nenazdas a budes mat mihalnice opat velke..radim ti naozaj to tak rob...daj vediet potom ked to zacnes pouzivat a o dva tyzdne mi napis..sama sa prekvapis...sory len teraz som zbadala spravu sakra☹

arkelia
25. aug 2017

Oki ďakujem pekne tak si ho objednám a vďaka🙂