Seriózna zoznamka alebo zoznámenie

petronela12sk
2. okt 2017

Dlhšie sa pokúšam nájsť normálneho partnera, ktorý nie je zadaný a nehľadá len sex. Skúšala som badoo.com, pokec...všetko o tom istom... Vám sa kde a ako zadarilo?

kariangela
2. okt 2017

@petronela12sk toto sa ma dnes pytal jeden moj znamy, ktoreho opustila priatelka po dlhorocnom vztahu. 32 rokov a nestastny ze kde najde normalnu babu, kde ma hladat ci niekoho nepoznam ze v tomto veku su vsetky zadane. Myslim ze toto iste si hovoria aj zeny v jeho veku :D no na badoo ani pokeci si nikoho normalneho na zivot nenajdes. Mne sa to podarilo cez kamarata ktory nas s drahym zoznamil a tak nejak dal dokopy a sme spolu 5 rokov 🙂 asi to chce chodit do spolocnosti ale nemyslim tym do barov a diskoteky, popytat sa znamych, pozoznamovat sa s novymi ludmi. Drzim palce aby si toho pana Praveho nasla co ta bude nosit na rukach 🙂

vladinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierocka888
2. okt 2017

Naaahodou aj na Pokeci sa da najst skvely partner 🙂 my sme sa s mojim manzelom zoznamili tam. Teraz ske spolu uz 9 rokov, z toho 3 roky manzelia a cakame nase prve dietatko 😉 samozrejme ze sa tam najde aj vela uchylov a nevhodnych partnerov, no treba hladat 😉

arawis
3. okt 2017

Ja som mojho partnera a uz manzela nasla prave na pokeci 😉.
Ale bola som registrovana aj na zoznamke od Sme, ak este funguje. Teraz je podobnych zoznamiek isto uz viac. Veľa zdaru! 🙂

lienqa
3. okt 2017

@vierocka888
@arawis
@petronela12sk ja som sa s mojím tiež zoznámila práve na pokeci, nasratá som si založila nick, dlhoo veľmi dlhoo sme si písali potom už na skype, sa mi to zdalo čudné, že tak normálny človek ako on môže byť na pokeci, tak som si myslela stále, že je to nejaký herec ale dokonca aj gramatiku vedel 😅 vtedy mi bolo asi jasné, že ani o svojom vzdelaní ma zrejme neklame...časom sme spolu volávali ako dobrí kamaráti, ale asi až po 4 mesiacoch sme sa stretli, ja som mala stále nejaký blok, a sme spolu už 4 roky, z toho dva roky spolu bývame, a teraz si dokonca už zariaďujeme svoj byt 🙂 niekto má hrozné predsudky voči týmto zoznamkám ale veľa príbehov čítam ako sa hovorí s "dobrým koncom". 🙂

arawis
3. okt 2017

@lienqa Tomu mojmu gramatika az tak nesla 😀 ale dostal ma prave tym, ze aj ked som ja bola niekedy mozno az neprijemna v konverzacii :-P nedal sa odradit, a vzdy bol neskutocne pozitivne naladeny. Proste ma zbalil (konecne som nemusela niekoho balit ja :-P..).
A @petronela12sk nenechaj sa odradit, vies kolko blbcov som stretla kym prisiel niekto normalny? Ach 🙂 mohla by som pisat clanky ako Carrie Bradshaw 😀, cize netreba to vzdavat.

lienqa
3. okt 2017

@arawis 😅 ja si doteraz pamätám ako začala tá naša diskusia. Chlap ti mi napíše správu: Som si istý, že si asi dostala už veľa správ so slovami ahoj no ja sa ťa spýtam , aký máš názor na roztápajúce sa ľadovce a globálne otepľovanie 😂 😂 😂 no dá sa tomuto odolať? 😂

lija22
3. okt 2017

@lienqa toto by aj mna chytilo. tato tema ma celkom zaujima. mozem si s nim popisat? 🙂

petronela12sk
autor
3. okt 2017

@lienqa ano velmi zaujimavy ten tvoj partner🙂 zavidim ti jeho um🙂

terezka1947
3. okt 2017

@petronela12sk ja som sa tiez zoznamila cez net....ale uz nepamatam,pokec to nebol....ale co to bolo...hmmm,neviem.
a rozhodla som sa,ze nebudem ja odpovedat na inzeraty,lebo to bolo to iste stale....o nicom pisanie,....ale dala som ja inzerat,co ma prve napadlo-to bol text,musim priznat,ze sa vela neozvalo,ale stacilo....a mam odtial aj manzela=dostal ma na posl.vetu,kedy mi v prvej odpovedi napisal,ze:nemozeme si teraz viac pisat,idem skladat drevo.....najprv ma to nahnevalo,ze reku,ved nepis....aaaale.....ozval sa neskor,potom opat....potom zavolal....aaaa.....po 1,5r od zoznamenia sme mali svadbu,nedavno 7r.svoji....a zatial nelutujem jediny den.....a to sme sa teda ozaj extra nemali cas spoznat,mali sme kazdy svoje problemy,atd...a mozno prave toto,problemy a vzajomna podpora v nich naz zblizili
treba mat vela trpezlivosti,ale aj vediet,co hladame...
a byt uprimnym....

gelory
3. okt 2017

Na badoo som jeden čas bola aj ja ale tam som veru normálneho chlapa nestretla. Ja som mala šťastie, že s mojím sme sa zoznámili na diskotéke. Lebo neverím na žiadne zoznamovacie portály

lienqa
3. okt 2017

@lija22 milá pani.. No to nie😂 😂

lienqa
3. okt 2017

@petronela12sk
Pozri hlavne to netlač, všetko sa deje z nejakého dôvodu 🙂

pantarhei
3. okt 2017

Ja som sa s manželom zoznámila na pokeci a teraz sme 8 rokov manželia a 2 deti. Odkedy sme spolu, nikdy sme nepochybovali, že sme si boli sudení. Chodili sme. A tie iste miesta, do rovnakého baru a v rovnaký čas a tam sme sa nestretli 😉 až na pokeci😍 kamosku som si našla na modrom konikovi 😝 a ona manžela na badoo 🤣 takze všetko je možné 😍

vladinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka1947
3. okt 2017

@pantarhei a vies,ze my s manzelom sme na tom skoro rovnako?akurat manzelia o rok menej....a chodili sme skoro dva roky do rovnakej jedalne,po rovnakych uliciach-ja si nepamatam jeho,on mna.....ale realne sme museli chodit okolo...a az cez net sme sa spoznali-sa niekedy smejeme,ze keby sme tak spatne vedeli podla gps vidiet ako sme sa vtedy minali,mohla by to byt sranda,xi
podla mna je internet mozno aj lepsia zoznamka ako bar,ci diskoteka.....

kviettky
3. okt 2017

Co myslite tym pokec?Kde sa mam zaregistrovat na pokec?

pantarhei
3. okt 2017

@terezka1947 presne. Dokonca si pamatame rovnake udalosti, na ktorých sme boli a predsa sme sa nestretli 🙂

terezka1947
3. okt 2017

@pantarhei ja sa vzdy smejem,ze som asi nebola jeho typ,xixiixi....a on moj,ale ja som spokojna,nechodili sme ozaj spolu dlho,ale je to clovek,kt.skratka je moja druha polovica

kviettky
3. okt 2017

A kde je ten pokec?

pantarhei
4. okt 2017

@kviettky bolo to vtedy pokec.sk

pantarhei
4. okt 2017

@terezka1947 no môj manzel nebol môj typ 😁 keď som ho videla, povedala som si, že nič z toho a aha, svadba, dom , deti 🤣

petronela12sk
autor
4. okt 2017

@pantarhei o tom casto pocuvam, ze tie najpevnejsie zvazky su tie kde zena muza odmietala v uvode...

pantarhei
5. okt 2017

@petronela12sk no ja som mu to nepovedala, len som si to pomyslela a o necelé 2 týždne sme boli pár 🤣😍 milujem ho takého aký je a on mna. Nikdy sme sa na nič nehrali a možno to bolo tým, že sme si začali písať a nečakali sme, že sa to takto vyvinie 😁

damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

dá sa vobec na zoznamke s niekym zoznámit? Vyšlo to niektorej z vás a naozaj ste sa takto zamilovali?

pantarhei
6. júl 2018

@damoska na pokeci sme sa zoznámili pred 12 rokmi, 9 rokov sme manželia a nikoho lepšieho som si pri sebe predstavit nemohla ❤️

sonka1981
23. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@pantarhei krása ❤️ ja som svojho manžela pred 6 rokmi poznala na evropskej seznamke.cz. je z Dánska, hovori me spolu anglicky, už sa uči slovensky. nasjkor to bol vztah na dialku, teraz byva som mnou na SR a som za neho velmi rada.❤️

pantarhei
27. júl 2018

@sonka1981 jej, to je krasne ❤️ Drzim prsty 😉

zabka788
1. aug 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

pozeram že maju aj slovensku stranku europska-zoznamka.sk skuste mrknut aj tam

gab_riella
2. aug 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

ake skusenosti máte s touto zoznamku? Dá sa tam naozaj s niekym zoznámit?