Seriál Andyho Krausa - Pod Povrchom

mamartinka
autor
1. aug 2012
mamartinka
autor
2. aug 2012
maruska24
7. aug 2012

natáčali to u nás, aj na jazere, aj v miestnom pohostinstve, aj ulica bola kvôli tomu obmedzená. ale rada si to pozriem, som zvedavá.

mamartinka
autor
7. aug 2012

@maruska24 a kde u vas.Odkial si.

maruska24
8. aug 2012

z Ivanky a to jazero je naša Štrkovka, akurát že tam už zrezali kopec stromov a teraz je to tam ako v mesačnej krajine, ale vodička parádna.

monika15
15. aug 2012

@mamartinka
skoda ze zas len 52 casti :(((((
aj ten Nevinny boli super :(((

mamartinka
autor
15. aug 2012

@monika15 mozno ked sa to bude divakom pacit tak daju dalsie diely ako bolo Keby Bolo Keby.

mamartinka
autor
20. aug 2012

No ako.Pozera niekto?Mna to akosi nenadchlo zatial.Uvidime ci sa nato namotam ale zatial nic moc.

sari24
20. aug 2012

@mamartinka pozerala som to a každý seriál sa nejak rozbieha, ale aj u mňa je to take nemasne - neslane. Marko Igonda to hrá dobre, ale niečo mi na tom chýba

mamartinka
autor
20. aug 2012

@sari24 zajtra si ja osobne pozrem Horucu krv s Kordiakom na markize.Uvidim co to bude.Toto ma moc nedostalo. 😒

mamartinka
autor
20. aug 2012

Aj to Keby bolo Keby bolo lepsie.

labelo
21. aug 2012

mna to celkom zaujalo,uvidime ako sa to rozbehne

monika15
21. aug 2012

@mamartinka
no ako baby 🙂))) nejako no neviem...... 🙂))) :((((

mamartinka
autor
21. aug 2012

http://panelak.blogspot.ie/2012/08/pod-povrchom... Sledovanost dobra.Som zvedava ako to bude dnes z Horuca Krv na markize.Ako to bude dnes zo sledovanostou.

heni79
21. aug 2012

Osobne som dnes uprednostnila Pod povrchom. 😉
Horúca krv, písala som svoj názor v inej téme. 😅
Toto sa mi zdá viac zvládnuté, hoci viac vecí je i tu prepísknutých a predvídaľných, nakoľko je to klišé. Ale uvidíme, ako sa pohrajú ďalej. Dám im šancu na ďalšie časti, do štvrtka. 😀

sendy182
21. aug 2012

celkom dobrý dej....príbeh......najviac ma teší herec....hrá to z takou ľahkosťou....až som mu uverila....že je taký 😲....%dalej neokukaní herci.....len ten internista a tá malá Adamova dcérka by mohli prestať recitovať 😕..........a pieseň si pospevujem celý deň....voooda voda divoká......lalala

jja
23. aug 2012

mna to nejako neoslovilo...skor ta horuca krv...no uvidime ci sa to rozbehne...

mia258
23. aug 2012

Ja to pozeram cez internet, vzdy ked je cas. Som rada, Slovensko stale tvori nieco vlastne, Kraus je v tomto talentovany.
Len obcas ma mykne ake je to depresivne v niektorych momentoch. Tie nazory na postihnute deti, mozno ma to viac trapi ked som teraz matka a tehu ako predtym. Nechapem ako sa moze zena nechat takto tyrat od manzela.
Aj s leukemiou som sa stretla, su to vsetko velmi smutne veci, ale bohuzial k zivotu patria aj ked pred nimi mnoho ludi zatvara oci 😔

alenka600
24. aug 2012

Caute, tiez to pozeram len cez net, celkom sa mi to paci. Asi budu tie zivotne pribehy pekne zamotane 😕
Horucu krv nepozeram, lebo cez net si to pozriet neviem a nie som na SR.

alenka600
24. aug 2012

@mamartinka A nevies zohnat dopredu popis co sa bude diat tak ako to vzdy vykuzlis pri panelaku? 😎

lussy23
24. aug 2012

ahojte, aj mňa zaujal tento seriál-)