Seniori a voľby

beataxxx
3. apr 2024

Na MK pribudlo niekolko aktualnych predvolebnych diskusii a mna velmi irituje, ze prevlada vseobecny nazor, ze seniori budu volit Pellegriniho…..toto hadzanie seniorov do jedneho vreca je velmi degradujuce……..mam obrovske mnozstvo znamych, pribuznych atd, ktori su v seniorskom veku, a velmi sa nas vsetkych dotyka momentalne politicka situacia, chodime na vsetky protesty, poznam len zopar ludi, ktori volili smerohlas, ostatni su zhrozeni z toho, co sa u nas deje. Takze by bolo fajn pouzivat pri volicoch smerohlasu ine kriterium, ako vek…..

0silvia0
3. apr 2024

@beataxxx súhlasím, v mojom okolí volia Pellegriniho mladšie ročníky s konšpirátorským naladením

gemerka17
3. apr 2024

Výkrik do tmy. Zas reklama na korcoka a omietanie lebo Fico.
Poznám veľa mladých ľudí, ktorí budú voliť Pellegriniho a sú spokojní so súčasnou vládou. Nie len dôchodcovia.

aalt
3. apr 2024

Moji rodicia volia Korcoka. Ono je to podla mna aj smeracky zamer vyvolat dojem, za ak si senior musis volit Pelleho.

veronka1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
3. apr 2024

@gemerka17 a konkrétne s akými krokmi súčasnej vlády sú spokojní?

thirstymonk
3. apr 2024

Mám 31, idem voliť pela preto, lebo je to podľa môjho skromného názoru menšie zlo ako kor chock. Nadšený z toho nie som, ale čo narobíme... keď si máš vybrať medzi hnačkou a zvracaním, vyberiem si hnačku :D

oli18
3. apr 2024

@beataxxx plne s tebou suhlasim
Som tu jedina seniorka a uz ma nebavi hajit tu zaujmy seniorov, ktori este nestratili zdravy usudok. A pritom vsetci mate doma seniorov z je vam fuk, koho volia. Namiesto toho, aby ste im vysvetlili koho a preco je spravne volit, pisete tu, ze su svojpravni. To su, ale velmi ovplyvnitelni. Ked davaju v tv ankety, mnohi maju problem povedat meno Pelegrini. A to nemyslim spoluobcanov. O to smutnejsie je, ze mafianov volia aj mladi. Tych ja staviam na uroven tych starcov. A ze ich je tu mnoho, to vidiet v kazdej diskusii. Pritom ich mlada hlava by si mala pamatat, preco Fico padol vo volbach 2020. A teraz volia jeho podskoka.

oli18
3. apr 2024

@thirstymonk velmi vseobecne si to napisal, uved nejake priklady, cim ta ficovlada za taky kratky cas uz presvedcila.

thirstymonk
3. apr 2024

@oli18 Mňa ficovláda nepresvedčila. Hovorím, že je to menšie zlo, nie, že som ficovolič. To je všetko.
Hovoríš o voľbách 2020 ako fico padol... Ako padol? Bol druhý. Lebo ľudia naleteli tomu šašovi matovičovi. A ako rýchlo to ľudia pochopili krásne vidno na parlamentných voľbách 2023, kedy sa matovič dostal ledva a fico + pelo mali pomaly väčšinu. Ľudia na seba nechcú proste nechať srať od nejakého trnavského debilka. To je presne to, čo robil matovič. Ničil ľuďom celoživotné firmy skrz neslýchané "opatrenia", z ktorých reálne dobrý vplyv malo asi tak 5%... a ešte sa aj drzo vyškieral ľuďom do ksichtu. Preto je tam, kde je. Preto dostal 3% za prezidenta.

Čo sa týka môjho názoru - podstatnejšie než ekonomika - sú hodnoty. Blahobyt sľubuje aj strana rómov slovenska. To je jedno. Blahobyt sľubujú všetci a blahobyt tu nikdy nebude, s tým sa treba len zmieriť... Podstatné sú pre mňa hodnoty. A SMERáci tie hodnoty majú mne bližšie ako PS.

panonia
3. apr 2024

Nech sa na mna nikto nehnevá ale vsetky diskusie na MK o politike su na smiech....A teraz degradovani dôchodci 😀....

ibatanecnica
3. apr 2024

@gemerka17 v každej vekovej kategorii sú takí aj takí. Toto sú zase také ťahy a reklamy.

ibatanecnica
3. apr 2024

@panonia až to tu oči kole ako sa tu pretláčajú progresívci.

veronka1996
3. apr 2024

Ono to bude skôr vzdelaním, inteligenciou, sčítanosťou a empatiou, nie vekom. Múdri, vzdelaní, dobrí, empatickí, bezúhonní, inteligentní, rozhľadení a erudovaní ľudia volia vo väčšine prípadov pána Korčoka, tí zvyšní skôr špinavého zlodejského jamkolíceho radiátora.

belllinka
3. apr 2024

@thirstymonk to znie dosť vtipne. Smer má nejaké hodnoty? 😀

ibatanecnica
3. apr 2024

@thirstymonk v tvojou myšlienkou súhlasím. Len ja by som tam nechcela ani SMER. Ale rešpektujem, že väčšina si ho zvolila.

ibatanecnica
3. apr 2024
belllinka
3. apr 2024

@ibatanecnica no veď to je vizitka tohto štátu, väčšina primitívnych ľudí so základným vzdelaním

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibatanecnica
3. apr 2024

@belllinka tak niekedy ti ani škola nezaručí ten rozum.

thirstymonk
3. apr 2024

@chodec15 Vieš, tu veľmi nemáš na výber. Ja rozhodne nikdy nebudem súhlasiť s politikou PS. A na počudovanie nie kvoli LPG TDI... ale kvoli drogám!!! Od malého malička nás všetci učia, že drogy sú diabol a teraz ti tu príde strana, podľa ktorej drogy majú byť ľudské právo? Ja snáď umrem. A ešte majú 20% voličov dpč. :D To nevymyslíš...

... teraz povec o tom, ako marihuana lieči rakovinu a že to vlastne nie je až take zle... :D

Keby bolo na mne, zakážem aj alkohol aj cigarety. Alkohol sám nepijem, fajčiť som začal, keď som mal 16, bol som hrdina. Mám 31 a neviem s tým prestať ani keď sa poseriem... prekliaty deň, keď som to skúsil... a keď som sa stal závislým. A tu ti niekto bude rozprávať, že drogy sú vlastne v pohode. Zhuleny truban príde robiť prednašku na vysokú školu, kde tlačí mladým sopliakom do hlavy, ako majú drogovať, aby hackli mozog kua. A namiesto toho, aby ho hneď brali kuklači na výsluch, tak ešte ho volíme. Jezus Marius!!!

belllinka
3. apr 2024

@ibatanecnica nie, ale stačí sa pozrieť na štatistiky, kto stále volí smer, harabina, kotlebu, atď, že čo je to za výkvet spoločnosti

belllinka
3. apr 2024

@thirstymonk takže za to, že ty si neschopný prestať fajčiť môže Truban a PS? 🙄😀

lizatko1009
3. apr 2024
vanilkovazmrzka
3. apr 2024

🩶

thirstymonk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka1997
3. apr 2024

@beataxxx ja idem tiež voliť Pelegríniho som iná ako ostatní? Zas tu prišiel niekto iba rýpať a vyrvarať politické hádky? Kazdeho vec.. chcem aby bolo lepšie, urcite nebude dobre s Korčokom, čo pocuvam ako hovrí je na zaplakanie... naposledy to bolo ze nebude vnucovat mier, tak tym padom za vojnu , je s tym spokojný, chceme tahat nasich muzov do vojny nasich synov ? Ja o to nestojim, neviem si predstavit ak by moj muz mal ist do vojny, alebo bratranec, či brat..
A nechcem tu ani žiadných dúhových .. vzdy budem rešpektovať len to, že su 2 pohlavia a to muž a žena... jedine co mi nevadi je láska... laska nech je akakolvek medzi ludmi .. ale mechcem tu mat xy pohlaví a ani, aby sa deti o tom ucili v škôlke

ysseba
3. apr 2024

@thirstymonk "pela, korchock". Pane Bože 😨 Fakt máš 31? Vyjadruješ sa ako násťročný 😂

belllinka
3. apr 2024

@dadka1997 tušíš vôbec aké právomoci má prezident? Či myslíš, že tu nastanú všetky tie "hrozné" veci o ktorých píšeš, ak bude Korčok prezidentom?

ika11123
3. apr 2024

@dadka1997 tak tak úplne súhlasím