Sen so susedom

18. máj 2024

Neanalyzujem často každé sny. Máme celkom pekného suseda a teda sa vidíme často keďže sme na jednej ulici... Ale snívalo sa mi že sme vypisovali nejaké papiere a stále sa na mňa pozeral a potom sa ku mne pritulil Nejaké "znamenie" častého stretávania?

NIE SOM pubertiačka čo rieši všetko, ale nemôžem na to myslieť. Ďakujem za názory

stellarstar
18. máj 2024

Mne sa snívalo s jedným hercom, dodnes neprišiel

jaskolka
18. máj 2024

Je to akurát znamenie toho ze tvoj mozog vo sne takto spracoval vaše stretnutia cez deň. Nič iné v tom nehľadaj, sny nemajú nijakú logiku

babkaland
18. máj 2024

Sny sú len náhodný zhluk informácií z mozgu. A nielen tie ktoré ste zažili, ale môže to byť mix z hocičoho aj z filmov a tak.

Ja som raz mal sen že som velitel zásahového komanda a volal som sa John Retrobob. Vtrhli sme do kaštiela v obci, v ktorej v skutočnosti kaštiel nieje, a nikoho sme tam nenašli. Tak to čo je za sen? Nikdy nikoho s takým menom som nevidel ani v počítačovej hre ani vo filme a nič nemám ani s tou obcou ani s kaštielmi, a ani som už roky nehral counter strike... Tak neviem kde to mozog nabral.

Ja často zaspávam pri televízore a už som viackrát zažil, že mozog vytváral príbeh vo sne na základe zvuku v TV. Keď som sa prebral v telke išlie tie zvuky a konverzácie o ktorých sa mi aj snívalo.

Možno nejako takto fungujú aj tie učenia sa jazyka počas spánku.

taynee
18. máj 2024

Tento sen znamená, že sa máš odstahovať, buď to alebo vyhráš v lotérii peniaze.

marca12
18. máj 2024

Ja som mala v sne brutalny sex s jednym hercom. Co si mam o tom mysliet? 😂 Je to len sen,podvedomie. Fesny sused ti ostal v podvedomi a vynoril sa v sne.

patus_2
18. máj 2024

Sny síce vedia zamotať hlavu, ale nič reálne neznamenajú. Mnohokrát sú tak divoké, že som ak rada, že nič neznamenajú :D ale ak sa ti sused páči, tak spolu môžte pokecať a ísť na kávu bez ohľadu na sny. Teda ak ste obidvaja nezadaní 🙂

autor
18. máj 2024

@patus_2 so susedom si stále vieme niečo povedať... Niekedy mám pocit že sme ako starší brat a sestra 😀 ale tak (zatiaľ) je to o komunikácii

basulaak
18. máj 2024

Mne sa snivalo, ze som mala sex s rodinnymi prislusnikmi (rodicia). A co to znamena? Nic, asi som v ten den videla vo filme eroticku scenu a bola v kontakte s rodicmi. Mozog si hodil mincu a vyprdol najvacsiu blbinu co ho napadlo ako spracuval podnety z toho dna.

maxalla
18. máj 2024

Podla toho, co citam, a toho, ako si to autorka analyzujes, by som skor povedala, ze je to len odraz tvojich tuzob.

scarrida
20. máj 2024

No tak ja naozaj dúfam,že takéto sny nič neznamenajú,keďže mne sa snívalo s Andrejom Dankom😂a mali sme spolu pomer a po ňom ja naozaj netúžim

slovakboy
20. máj 2024

Sny sú hlasom podvedomia. Ale sú velmi náhodné. V pripade psychickych problemov sú sny zdrojom informácii pre psychiatra. Ale ty maš len nahodny zdravý erotický sen. Ja mávam pravidelne.