Sen s mŕtvym otcom

rihana12331
3. jan 2023

Dobrý deň dnes sa mi sníval sen s mojím otcom ktorý je mŕtvy 10 rokov až mám s toho sna hrôzu v Tom sme som sa skrývala pred ním lebo ma chcel zastreliť bol na mňa veľmi zlý ...neviete čo to znamená? Ďakujem

mirka_a_hrasok
3. jan 2023

Nic. Ludom sa zvyknu snivat hluposti, ktore velakrat ani nemusia davat zmysel. To si jednoducho mozog vytvori, to vobec nesuvisi s realitou alebo nejakym vyznamom.

marianarem
3. jan 2023

@rihana12331 A aky vztah ste mali kym zil? Neovplyvnuje tvoj zivot nejakym sppsobom este aj teraz?

euka210
3. jan 2023

@rihana12331 aj mne sa obcas sniva s mojim dedkom, ktory zomrel pred 25r, ci aj so svokrom 🤦‍♀️, ktory tiez uz zomrel, takze nic extra to nie je.
Sny odrazaju nas stav a spracuvavaju sa v nich prezite dni, emocie... ....zavisi od toho, aky si mala s otcom vztah...ci ten strach je zo sna je opodstatneny, alebo sa len do sna preniesol, ze sa bojis niecoho ineho.
Ja ked som mala take hrozne sny pred rokmi, tak to bola vojna a cinski vojaci strielali a nahanali 🤣🤣🤣...strach premietnuty do sna

stanulienkat
3. jan 2023

Nic to neznamena. Je to sen.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_o_n_i_k_e
3. jan 2023

Mne sa často sníva o ľudoch čo už nie sú medzi nami, no skôr ten sen je v zmysle, že vidím, že ako sa majú sníva sa mi o dedkovi, starkej, keď sme k ním chodili. Skôr vždy, keď sa zobudím si poviem, som rada, že viem že sa majú dobre. Skôr mi to príde niečo ako potom po tomto Svete.

gir
3. jan 2023

Aj mne sa snívalo s otcom. Vychádzala som do domu smútku, nikde nikoho a otec ležal v truhle. Truhla bola krížom, nie rovno. Zrazu sa otec postavil a vraví :"Noviny som už prečítal, tak čo tu budem ležať." A odišiel. Zobudila som sa so smiechom. On mal taký svojský humor...