Sen o styku s mladšou sestrou

31. máj 2022

ahojte snivalo sa mi niečo na čo neviem zabudnúť…
Snívalo sa mi že som chcel mať pohlavný styk s mojou mladšou sestrou a neviem na to zabudnúť je mi z toho priam zle…🙁Ale nejde mi to z hlavy von nebiem prečo sa mi niečo take snívalo😕

janinah
31. máj 2022

Uč sa.lebo už vám študentom prihara
A nemyslí má somariny

barbora0308
31. máj 2022

Podvedomie, spomienky...samotna mysel si velakrat z nas robi "srandu". Ono aj ked ta taketo sny vedia poriadne rozrusit, netreba im velakrat davat ziadnu velku pozornost. Citala som raz clanok o zene, ktorej sa opakoval sen o tom, ze mala pohlavny styk so svojim otcom. Vyhladala nakoniec odbornu pomoc, kedze si myslela, ze jej uz ozaj prepina. Nakoniec psycholog skonstatoval, ze v jej ociach mal otec neskutocne vysoku autoritu a vela veci si idealizovala skrz neho. Samozrejme po sexe s nim nikdy netuzila, len to podvedomie a mysel si obcas prepoji veci, ktore ani nesuvisia. Pochybujem, ze by si naozaj chcel mat sex so sestrou 😁.

nika501
31. máj 2022

Bol to iba sen, nie realita 😆 človeku sa snívajú kadejaké blbosti 🤷 ...ale chápem ten pocit ....mne sa raz snívalo, že mi zomrela mladšia sestra a ja som tak strašne plakala, že keď som sa zobudila tak som naozaj cítila tú bolesť z toho plaču

matana2
31. máj 2022

Uplne normalne. Mne sa snad pocas mojho zivota snivalo snad s kazdym clenom rodiny a este aj vacsina najblizsich kamaratok. Nastastie sa taketo sny objavuju len tak raz -dva krat do roka.