Sen o smrti matky

liviafazekasova
8. dec 2021

Ahojte je tu niekto kto by my vedel povedať čo znamená sen čo sa mi snívalo? Veľmi mi desí 😐😐😐 pozrela som aj snár ale k ničomu som sa nedopracovala.

Sníval sa mi hrozný sen že mi zomrela mamina ale som ju nemohla vidieť, bol pohreb ja som bola len v dialke, potom ako keby sa pohla a volala o pomoc ale nikto nic ako keby sa to ani nestalo potom som už išla len k hrobu a strašne som plakala celý čas. 😔😔 Hrozný sen neviem čo si mám o tom myslieť veľmi ma to desí čo to môže znamenať 😐

malinoismum
8. dec 2021

@liviafazekasova bude dlho zit 🙂😉 tak sa hovorí… a moc sa tomu nevenuj, “keď sa spi, tak sa sní…”

janetinka27
8. dec 2021

@liviafazekasova neprijemny sen, ktory nic neznamena

stanulienkat
8. dec 2021

Neznamena to nic.

zuzinapipina
8. dec 2021
zalka
8. dec 2021

Mne ked sa snívalo, že mi zomrel otec a poplach v nemocnici, tak o pár dní (6) sa to presne tak stalo. 😢

magdalenkad
8. dec 2021

@zalka nestras ju, to co sa vám stalo, to ma mrzí, ale nepripisovala by som to k snu...
Pred pár rokmi sa mi snívalo, že mi zhorela dcéra, hnusný sen, dodnes si to pamätám, ale človek sa nesmie tomu snu venovať. Ani ma nenapadlo, žeby sa jej mohlo čosi stat, treba myslieť pozitivne...

simca06022011
8. dec 2021

Snivalo sa mi to xy krat a roky, hocikedy ze mi zomrel otec ale aj ini blizky... dokonca som sa parkrat s placom zobudila a znamenalo to presne = nic. Nikto nezomrel.

zalka
8. dec 2021

@magdalenkad nestraším, píšem vlastnú skúsenosť. ako sa snívalo tak sa stalo, poplach v nemocnici bol .

googwife
8. dec 2021

Aj mne sa zopár krát snívalo, že mamina umrela aj som plakala v spánku a našťastie to asi neznamenalo nič aspoň teda v tom čase nik z rodiny nezomrel.

magdalenkad
8. dec 2021

@zalka áno, vlastnú skúsenosť, ale ju tým môžeš zbytočne vystrašiť...

slovakboy
8. dec 2021

@liviafazekasova je to úzkostný sen. Mozog si robí poriadok v myšlienkach ktoré zažila počas dňa a ukladá informácie z dočasnej pamäte do trvalej. Niekde v podvedomí máš strach o mamu a vytváraš si smutne príbehy. Potom sa už len nabaľujú na vetvičku jednej zlej myšlienky celé scenáre a fantázie. Počas dňa mysli na pozitívne scenáre a zlu myšlienku zastav ešte pokým sa začne rozvíjať.

liviafazekasova
autor
8. dec 2021

@malinoismum ďakujem 😊

liviafazekasova
autor
8. dec 2021

@janetinka27 ďakujem 😊