Sen o mužovi, do ktorého som zamilovaná

15. sep 2020

Kazdu noc uz asi 2 tyzdne sa mi sniva jak muz do ktoreho som zamilovana si zmeni profilovku na ktorej sa bozkava s inou babou. Ako to zastavit?

denden77
15. sep 2020

odmiluj sa.. este ani nie ste spolu a uz je neverny.. hajzel jeden.. !!! na tvojom mieste ostanem navzdy sama.. alebo uz nikdy nezaspim.. pre istotu..
(ach 🤦‍♀️🤦‍♀️)

veronikaszabova
15. sep 2020

Nespi 😂

autor
15. sep 2020

@denden77 clovek sa seriozne pyta ale musi sa tu najst niekto kto chce byt nasilu vtipny, ze 🙂

denden77
15. sep 2020

hlboko sa ospravedlnujem.. odpoved "k veci" je, ze netusim ako sa daju zastavit konkretne sny 🤷‍♀️😊

veronikaszabova
15. sep 2020

Ved ale co cakas - snom sa rozkazat neda, spracuvaju emocie.
Tak mu povedz, co k nemu citis.

moonlight1210
15. sep 2020

To mas jednoduche. Si zamilovana, vies, ze on do teba nie. Tak mas sny presne o tom, co citis (a asi ta to aj trapi). Ze prednost pred tebou ma ina a ty nemas sancu.

Prestan sa tym zaoberat, sny zmiznu.

autor
15. sep 2020

@moonlight1210 praveze aj on je, aspon tak mi to tvrdi

veronikaszabova
15. sep 2020

Ty si zamilovana, vraj aj on je... a kde je teda problem?

moonlight1210
15. sep 2020

Sny su vzdy podvedomie.
V niecom si neveris. Preto snivas o tom, ako ta drsne vysupne zo zivota bez varovania (zrazu len zalubena foto s inou na fb. Obrazkove vyznanie pred celym svetom. A ty odsunuta bez varovania a vysvetlenia.).

Ci uz si zalubena bez opatovania, ci s opatovanim, podvedome si nedavas sancu na uspech. Neveris vo svoju hodnotu. Preto snivas, ze pride takyto šok.

klarissa25
15. sep 2020

Zase ten isty troll 😉😂

0silvia0
15. sep 2020

Nezastavuj to, mozno jedneho dna sa ti sen dosniva a dockas sa happy endu

katkabg
16. sep 2020

Pozri snivat si moze kazdy kto chce co chce...na buduce hentej daj na drzku a zacni sa snim ty bozkavat 😉

spadnutaslivka
16. sep 2020

sny nie sú podvedomie :D sny "spracúvajú" rôzne informácie z dňa a splietajú sa s kadečím, čo ti konkrétna vec nejakým spôsobom pripomenula niečo staršie, hoci aj nelogické. Napr. stretneš starú kamarátku, tak sa ti v noci prisnije, ale zároveň sa tam pripletie aj nejaká spomienka na ňu a pomieša sa s filmom, ktorý si videla a potkneš sa, lebo minule si išla z kina z obľúbeného filmu a potkla si sa o kus dreva, čo ležal na zemi a vzápätí staviate strechu, lebo vtedy ste mali tiež kopec dreva po zemi, ale hrozne si sa bála, ako to vyjde, lebo ste mali peniaze LTT a zrazu v sne otvoríš peňaženku a máš tam len kopec jednocentoviek a zrazu stojíš pri pokladni v obchode a nemáš čím zaplatiť... chápeš.... pomiešajú sa hocijaké kraviny. sny, pokiaľ nie sú vyslovene horory, by som ani neriešila.