Sen o mŕtvych vtákoch

mamina456
28. feb 2018

Ahojte. Neviete čo znamená sen o mŕtvych vtakoch? Pozerala som aj snár, ale táto kombinácia tam nie je. Ďakujem.

zuzanka.zuzu
28. feb 2018

že ti treba viac reálnych problémov aby si nerozmýšľala nad kravinami?
p.s. samozrejme ti ich neželám, len nahlas uvažujem...

hanka1674
28. feb 2018

Ja som na toto nikdy nejak neverila. Zbytočne sa len stresuješ, no k čomu to je dobré

danyb
28. feb 2018

ja síce na také veci neverím, ale neodsudzujem ťa že ťa to zaujíma 🙂 našla som ti v snári:
mrcina, zdochlina-zvieraťa-Prinesie vám bolesť, žiaľ a nestálu situáciu.

nina19833
28. feb 2018

Ach, že vôbec ženy máte na toto čas. Vás normálne za to obdivujem

hulica
28. feb 2018

ak si takú kombináciu nenašla tak to možno neznamená nič alebo nič dôležité..

klaudia_kaja
1. mar 2018

@mamina456 seriozne ?? Never na teke hluposti. Samozrejme, ze niekedy sen nedokazes ovplyvnit, ze sa nam snivaju totalne bludy a bezdôvodne (myslīm , ze sme nic take nezazili nevideli) vsetko je v hlave. Denne stretnes x ludi, x situacii zazijes. No niekedy sa nám sniva to co sami chceme, co nás fascinuje napĺňa, a naopak sa nam sníva niečo čoho sa bojíme.

Jednu dobu som nala sny v kuse o tornáde, čo ma fascinovalo a viac krát som si ten sen sama priala, na druhej strane sa mi snívalo o miestach, ktoré sú niečim zaujimavé príťažlivé ale v skutočnosti nereálne no niekedy sa mi už stalo, ze sen ktori som mala pred mesiacom, tak ten istý mam aj teraaz. Často sa mo sníva o základnej škole, ani nie o ostatných školách ale iba základná a väčšinou zmiesanina spoluziakov aj zakladka aj stredna. No nakoniec sa mi snivaju aj take sny, ktore nechcem že mi zomrel niekto blízky, alebo ma priatel podvadza alebo som zomrela ja. Takze kazdý sen ma urcite nejaku hodnotu, ale neriesim to, ved je to iba sen. Buď mi ostanu spomienky, alebo zabudnem. Aj ked ten sen je zly, a po zobudeni sa rozplacem, mám zlý pocit vzdy to prejde.

Pekny zvysok dna.

libawet
1. mar 2018

@mamina456 nič. Sen je len " upratovanie mozgu ".

alobalka
1. mar 2018

Tiež nedoporucujem sa v tom sprtat. .. detailne si ten sen predpokladam ani nepamatas a keby to niekto chcel aj seriózne vyložiť, iste je tam veľa detailov, ktoré by zmenili jeho význam.

brujaria
1. mar 2018

Symboly v sne sa dajú interpretovať jedine v kontexte...

alobalka
1. mar 2018

@brujaria presne tak som to myslela: ) ale podľa mňa si človek väčšinou zapamätá len útržky sna, tak potom ani ten výklad by nebol správny. Ale hovorím, podľa mňa sú to hovadiny

sharpey
7. mar 2018

@klaudia_kaja o tej zakladke aj mne,tornada a búrky,tiež

klaudia_kaja
13. mar 2018

@sharpey niektore sny sa daju vystať ;)