Sen o hadoch

14. apr 2023

Ahojte ...Čo znamená keď sa sníva s hadmi..Veštica mi v sne dala kartu na stôl na ktorej boli hady..sama veštica sa tej karty zľakla ako keby najhoršia na svete...Potom sa mi tie hady zjavili v krabici bolo čierne so žltými pruhmi.. a bolo ich tam asi 10..Bála som sa ich syčali na mňa. 🙈🙈🙈

pribinak
14. apr 2023

V snoch sa nevyznám, ale keď had syci tak sa boji on teba a upozorňuje na seba aby si na neho náhodou nestúpila

janagem
14. apr 2023

Podľa niektorých snarov had znamená zradu. Ak ťa uhryzne tak ťa niekto zradí. Tým že na teba sycal, to je možno len varovanie. Celkovo sny len zaobaluju tvoje podvedomie a nevedia predpovedať čo sa stane - len reagujú na tvoje pocity a situáciu - deje sa niečo v tvojom živote, v čom sa cítiš neista alebo "sama proti všetkým"? Prípadne tá sklamal nejaký známy alebo priateľ?

mon2523
14. apr 2023

Skus si vyhladat na internete, najdete ti toho velmi vela 😀 Ale tak ci by som tomu realne verila, to je zase druha vec :D

autor
14. apr 2023

@mon2523 veď práve na internete je toho veľa a rôzneho..tak čomu veriť

daniela2202
14. apr 2023

Žeby falošní ľudia v tvojom okolí.... na ústach med a v srdci jed 👉

viestta
14. apr 2023

Bol to iba sen, v snoch preberame to co sme nestihli v bdelom stave. Hnusne sny su ked mame zle obdobie, pekne sny ked sa citime fajn. Nic viac ani nic menej to neznamena.

autor
14. apr 2023

@daniela2202 tak falošných ľudí mám okolo seba veľa

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz