Sen o diablovi

27. dec 2023

Uz tretikrat za posledny mesiac sa mi snivali sny o diablovi. V tom sne mi vzdy "prepne".Naposledy dnes v noci. Vstanem uplne vydesena.
Horory nepozeram ani filmy o vymetani diabla.
Mam tomu prikladat vahu? Uz som rozmyslala,ze sa pojdem pomodlit do kostola...

magic08
27. dec 2023

podla snara na nete - sen o diablovi - v tvojej blizkosti sú ľudia, ktorí ti našepkávaju nepekné veci 😀

777januska777
27. dec 2023

Bojíš sa diabla? Vidíš diabla v niečom poslednú dobu? Sny sú často naše skryté predstavy, strachy ci udalosti a sú spolu rôzne skombinované.

madeincssr
27. dec 2023

Celkom by ma zaujímalo, ako ten diabol v sne vyzerá.

karolinakr
27. dec 2023
autor
27. dec 2023

@madeincssr no v dnesnom sne to bola zena, velmi bleda, ale tvar mala sfarbenu miestami do fialova. Velke nesumerne oci,skoro po boku hlavy, nic pekne 😅

autor
27. dec 2023

@777januska777 nebojim,ale ked tak rozmyslam, ano. V niecom,resp.skor v niekom ho vidim

madeincssr
27. dec 2023

Kľudne sa tu z toho "vyrozprávaj", tým strašidelnosť toho diabla vyšumí. Tvoje "podvedomie" tým v snoch len na niečo/niekoho/nejakú udalosť reaguje.

maminkadeticiek
27. dec 2023

@madeincssr Toto je velmi dobra rada.

maminkadeticiek
27. dec 2023

Ako sama vidis ked ti polozili otazku ci sa ti diabol s niekym/niecim spaja tak ta hned niekto napadol.Nie je to nahoda.Porozpravaj nam o tom viac.Mohlo by ti to pomoct.

roja01
27. dec 2023

Mozes sa pomodlit aj doma. Pred spanim aj pri nocnom prebudeni. A rano tiez. Ak je motlitba myslena uprimne, nie iba odrapotana ako riekanka, pomoze. Staci iba v duchu, ani nahlas ju nemusis povedat.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
27. dec 2023

Pomodli sa vždy pred spaním. Malo by ti to pomôcť.