Sen 6 ročného dieťaťa

7. nov 2020

Ahojte. Neviem ako reagovat. Ide totiz o to ze nedavno sme prisli o babatko. Dost ma to vzalo samozrejme co ma vsak prekvapilo bola moja mala 6 rocna dcera kt mi povedala ze sa jej snivalo s chlapcekom kt jej povedal ze nemam byt smutna ze on nam posle babo. Ostala som prekvapena ze by sa toto mohlo snivat malemu 6 rocnemu dietatu

slniecko_12
7. nov 2020

Existujú veci medzi zemou a nebom, takže na tvojom mieste, by som bola šťastná, že sa tam má dobre ;)

erickatt
7. nov 2020

Áno mohlo. Známej tak došla rano malá dcérka do postele a začala jej hladkať bruško že ahoj bráško, že sa jej snívalo a naozaj za týždeň zistila že je v tom a majú chlapceka

autor
7. nov 2020

@slniecko_12 nie ja sa nehnevám samozrejme len naozaj ráno pribehla že sa jej sníval sen kde bol chlapček že nemám byť smutná keďže ma to naozaj vzalo čo je normálne. A hlavne to že nám ho pošle malá sa veľmi na bábo tešila

stanulienkat
7. nov 2020

Nehľadaj v tom nič medzi nebom a zemou. Proste sú to zážitky z dňa, jej túžby, vaše reči, jej priania všetko dokopy plus sa je to snívalo. Nie, nemá veštecké skúsenosti a všetky ostatné prípady,co predo mnou dievčatá opisovali sú náhody.

autor
7. nov 2020

@stanulienkat jasné že vestkyňa nie je no asi si myslím že deti to inak vnímajú hoc je tomu skoro rok veľmi by sme chceli ❤

kittykat22
7. nov 2020

6 rocne dieta si dokaze vymyslat a povedat co chces pocut, lebo ta bezhranicne miluje. Mne z toho skor pride, ze tvoje dieta vidi ze si nestastna a chce ti pomoct.

stanulienkat
7. nov 2020

Mozno sa podari

asia83
7. nov 2020

Buďte šťastná, je to vďaka tomu snu jasné, že dieťa mať budete. Deti sú vnímavejšie, tomu snu verte.

autor
7. nov 2020

@asia83 veď to že vidia aj to čo my nie tak ktovie 🙂
@kittykat22 no tak fantáziu ma nenormálnu to je pravda 😁