Secret santa

dominiicka
9. nov 2022

Maminy prosím vedeli by ste mi pomôcť poradiť čo dať do takého balíka ? Prvý x idem robiť takéto niečo prvý x som sa zapojila a ja neviem čo tam dať ... Ďakujem za pomoc 🙏

zuzikak
9. nov 2022

v prvom rade komu ? Muzovi ? Zene ? Ste dohodnuti na max., hodnote balika ?

nyusika
9. nov 2022

ja som davala zene, rozpocet max 15 eur - ponozky happy socks a balzam na pery

marci77
9. nov 2022

u nas v praci to bolo in
u muza darceky kupoval zamestnavatel, u nas vymysleli toto😅😂😂
dohodli sme sa, ze hodnota bude okolo 5eur, max.10eur
vylosovali sme si osobu, nikto nemal vediet pre koho to je

ale tak taky neutralny darcek je mozno nejaka vianocna salka, sada cajov, nejaka vianocna dekoracia napr. z pepco a pod.

zuzikak
9. nov 2022

inak moznosti je vela - zalezi od rozpoctu - vianocnu kravatu, celenku, poukazku do obchodu s bizuteriou ak nosi, vesele ponozky, cajik so salkou, prijemnu deku, vianocne balenie kolacikov napr., peceny caj, nejake pekne balenie suseneho ovocia a orieskov, alebo aj bonbonieru....

dominiicka
autor
9. nov 2022

Zabudla som dopísať ospravedlňujem sa.
Je to pre maminu a dievčatko.
Rozpočet je Max 20€.
Mala.ma rada patrolu,zvieratká
Sladkosti rada papa , mama papa tofife
A ich farba žltá ružová

vikusjk
9. nov 2022

@dominiicka cize ides robit balicek? U nas v praci to fungovalo inak, my sme mali ze bol good santa a bad santa, pricom niekedy sme si robili zle, cize bad santa a niekedy sme si nasli na stole nejaku sladkost ci malickost a bol to good santa. Bola to sranda, trvalo to asi tyzden a zapojila sa cela firma

dominiicka
autor
9. nov 2022

Áno balíček , my to máme v skupine kde máme detičky. A vôbec netuším čo tam dať , prvý x to idem robiť

marci77
9. nov 2022

a nejaky ruksak alebo obliecky alebo nalepkovy album labkova patrola
mojej sa tiez velmi pacia plysaci
neviem, kolko ma dievcatko rokov

vikusjk
9. nov 2022

@dominiicka mozes rozmyslat stylom, co by teba potesilo, co by si si rada nasla v balicku ty. Rozpocet je 20 € na balicek, alebo na obe? Podla toho by som volila asi pre dievcatko (zavisi od veku) nejake sponky do vlasov, tie su lacne napr. v Pepcu (nieco funkcne, ale zaroven u casti balika, ak by to malo byt do 10 e by som sla stylom, aby si dievcatko naslo co najviac veci, predsalen deti sa tomu vedia tak inak potesit). Potom su take drobne plysaky v Draciku napr. s takymi velkymi trblietavymi ocami, znacka tusim Ty, tak nieco take male mile a zopar sladkosti - lizatko, lentilky, nejaka cokoladka, keksik. Mamine uz podla zvysku do rozpoctu napr. krem na ruky, sprchac, a caj, alebo to tofiffe...
Ak chces take drobnosti, co ma este napadli su - male kozmeticke zrkadielko, kefa na vlasky, vtipne ponozky (v lidli su teraz take s donutmi alebo avokadom), ramcek na fotku (v Tedi maju fajn vyber), naramok pre malu slecnu, alebo aj nahrdelnik (tiez v Pepcu)

slavkadi
9. nov 2022

napr. rovnake čelenky alebo náramky mama a dcéra.

dominiicka
autor
9. nov 2022

Maminy ďakujem , za každý jeden komentár ☺️ ... Keď mi prídu peniazky pôjdem to nejak dorobiť. Lebo fakt nemala som potuchy vôbec čo . A rozpočet na obe 20€....
Keby sa to všetko dalo cez internet riešiť by bolo lepšie 🙈😂😂😂 ... 👶 Dáva zabrať dýchavičnosť ako uliata 😂😂😂😂

miadi
9. nov 2022

@dominiicka da sa aj cez internet ja som kupila hracky pre celu triedu z Amazon za $17 .. mas cas do vianoc mozes kupit z AliExpress hracky aj nieco pre mamcu. Trebars dekoraciu na stromcek .. maju vsetko od vymyslu sveta a zmesti sa do 20e pre obe.

dominiicka
autor
9. nov 2022

Akurát som kukala , veru do 9.12 ... Niečo hádam vymyslím. No každej jednej z vás dakujem ❤️❤️❤️

lenkakravcova
9. nov 2022

@dominiicka vykrajovacky Paw Patrol. 🙂

ajka_paradajka
10. nov 2022

@dominiicka ja som videla v letáku pepco také magnetky s tabuľkou paw patrol, stalo to myslím okolo 11 eur. Môj syn má takú podobnú tabuľku a veľmi rád sa s ňou hráva 🙂

ajka_paradajka
10. nov 2022

@dominiicka k tomu nejaké pekné sponky do vlasov, to maju v pepco tiež lacné a maminke kludne nejaký pekný pohár na kávu a krém na ruky. To sa urcite zmesti do 20 € 🙂