Šaty na redový

tezzka32
7. máj 2023

Ahojte zienky, prisla som si sem o radu.. Potrebujem poradit co si dat na seba ako saty na redovy. Nie som zastancom ze musia byt cervene, svadba bude skor taka chatova zalezitost. Poradte mi.. Tie dlhe saty, kde bude kvetinovy opasok alebo kratka sukna kde bude ten biely top. Resp... Ani jedno nie je ok. Ďakujem za rady 🙃

zitaje
7. máj 2023

Čo znamená šaty na redovy?

tezzka32
autor
7. máj 2023

@zitaje redovy tanec o pol noci.. Ale nebude cepcenie ani nic take, len ten tanec. V každom prípade oblecenie, ktore si dam na seba po svadobnych satach

jakoma
7. máj 2023

Za mna ani jedny,alebo ked tak,tie prve..skoda ze nie su jasne "krvavo" cervene 😆

jaja20
7. máj 2023

@tezzka32 Ak to má byť len taká neformálna chatová oslava,tak mi k tomu pasuje tá sukňa s topom. Ale osobne by som si dala biely carmen top, s odhalenými plecami.

rebrambora
7. máj 2023

Podla tvojho popisu svadbu, tak jednoznacne sukna

tezzka32
autor
7. máj 2023

To ze som veľmi chuda na moj vkus a maloco mi sedi. Mam celkovo radsej volnejsie strihy ako obtiahnute, tiez sa neviem akosi stotznit s ani jednym

miadi
7. máj 2023

Tym ze je to chatova akcia Tak ta sukna ale iny top k tomu..

tezzka32
autor
7. máj 2023

Ďakujem zeny za reakcie , takato vzorka odpovedi mi aj staci. 🙃

ivangeline
7. máj 2023

za mna zas druhe

tosomja
7. máj 2023

Sukňa a čipkované body s výstrihom.

tykat
7. máj 2023

@tezzka32 mas peknu postavu, ja by som isla do niecoho takeho (tie bodkovane s opaskom a kludne s teniskami)

tezzka32
autor
7. máj 2023

@tykat ďakujem za tip, tiez preferujem Ackove saty tohto typu takze este porozmyslam🙃

panelacikova
7. máj 2023

ja by som si dala tie rifle a blúzku z obrázku číslo 3 😀

1234321
7. máj 2023

@tezzka32 saty na redovy majú byť elegantne 👍 takze ani jedny z tých, čo si pridala

miadi
7. máj 2023

@1234321 pisala ze je to taka chatova zalezitost. Vacsinou to znamena nieco rustikalne nie elegantne. Zazila som elegantne svadby o 300 ludi vonku venues.. ale chata mi evokuje ze treba nieco praktickejsie. 😉

birika
7. máj 2023

@tezzka32 hlavbne to, v com sa budes dobre citit...za mna sukna a top

joesvk
7. máj 2023

Keď prvé-tak by som ich dala skrátiť po kolená /na redový sa mi dlhé nehodia/
Keď druhé-tak ten biely top by som vymenila za niečo s krátkymi rukávmi, kľudne biely vrch a niečo sviatočnejsie,aby to nevyzeralo ako nátelnik .