Šaty bez ramienok na ples

asimama
14. feb 2014

🙂 ahojte babule..chystame sa na ples..mam fialove saty bez ramienok..bohuzial koli velkym prsiam rozmyslam nad prisitim ramienok na saty.ako mala vo filme Bridgit Jonesova 🙂 co navrhujete?

nigguska
14. feb 2014

@asimama ahoj a tie saty mas uz kupene? lebo taketo tortove (nazbierane saty) zbytocne rozsiruju....volila by som skor jednoduchsie saty....neber to prosim ako kritiku,len ako radu...

asimama
autor
14. feb 2014

@nigguska 🙂 nie vpohodke 😀 uz su doma...

heni79
14. feb 2014

Vieš na čo som si spomenula pri tvojom nadpise? Ako sme kedysi dávno boli u starej mamy a sesternica mala šaty bez ramienok. Bolo to v lete. Starká bola konzervatívna osoba, celý život chodila v kroji a nevedela to predýchať. Tak jej iniciatívne chcela na šaty ako improvizované ramienka našiť šnúrky z topánok. 😀 😀 😀

Ale k veci - ak máš niekoho (prípadne zvládneš sama) - tie širšie ramienka by sa tam hodili. Možno aj ešte širšie ako na foto, akýsi náznak rukáviku (ale nie obtiahnuté)
http://www.google.sk/imgres?sa=X&biw=1024&bih=5...

Niečo na ten spôsob, len ako ramienka (na foto to ide dozadu okolo krku)

heni79
14. feb 2014

@asimama
Alebo takéto niečo - ber do úvahy iba tie "ramienka".
http://www.verino.cz/satovy-komplet-ve-vzoru-ha...

Ak si na tej fotke bez hlavy ty (čo predpokladám 😀 ), tak tie ramienka určite áno!

asimama
autor
14. feb 2014

@heni79 ano na foto som ja.. 😀

asimama
autor
14. feb 2014

@heni79 som vyucena krajcirka..tak zvladnem co to..ale sit spolocenske saty by som si asi netrufla 😀 😝 rozmyslala som nad takym niecim,ze to potiahnem latkou tou ciernou..aby to malo nadych ako korzet- fialovo cierny..

gretka2
14. feb 2014

Ja tiez nepatrim medzi najstihlejsie, a kvoli rukam ......nejake bolerko by vyzeralo najlepsie... aby ladilo k satam

nigguska
14. feb 2014

@asimama inac to bolerko napadlo aj mna tak ako @gretka2 ....mozno byto vyzeralo dobre....alebo fakt nieco ako rukaviky,take polovicne....

asimama
autor
14. feb 2014

😀 http://www.mojasvadba.sk/market/svatba-damske-o... akurat som sa ozvala tejto zenicke 😀 citate mi myslienky 😀

asimama
autor
14. feb 2014
nigguska
14. feb 2014

@asimama nooo,to by mohlo byt pekne....

asimama
autor
14. feb 2014

@nigguska uplne jednoduche... 🙂 no uvidime,ked som druha zaujemkyna 😒

heni79
14. feb 2014

@asimama
Vyskúšaj to prípadne nastehovať a hoď foto.
@gretka2
@nigguska
Baby a bolerko by to opticky nezabilo? Aby zas nazanikol ten lem šiat, ten to tam tak oživuje. Ako kvôli rukám áno, aj mne by sa iste v takom type šiat zišlo, hlásim sa do klubu 😀 , ale predsa, tie "rukáviky" by to podľa mňa tak rázne nemenili.
Ale zas - pravda je aj to, že aké bolerko by to bolo.
Ako opticky by urobila službu aj štóla, ale zas z praktického hľadiska - tá by asi dosť padala a na ples sa ide tancovať a nie naprávať stále štólu na ramenách. 😀

asimama
autor
14. feb 2014

@nigguska
@heni79 mam stolu ako je ten spodok...zeby som zu toho spravila bolerko?? 🙂

asimama
autor
14. feb 2014