Samsung verzus iPhone

lindayaaa
23. sep 2024

Ludia neviem sa rozhodnúť som samsungac ale povedzme si narovinu Iphone ma úžasný fotak. Avšak neviem si predstaviť ze presedlam na iphon a bude mi chýbať extrémne vela veci co ma iba android. Pre tych ktorý rozprávajú ze seká 😀 nekupujem si mobil za 200€ aby mi sekal. mam S kove rady ktoré nesekaju ani nic ale vidim ze nemajú tak super fotak ako Iphone. Moja otázka kašlať na to a ostať pri sg napr S24+ alebo Iphone 14-15pro?

levi767
23. sep 2024

@lindayaaa ja mam S23U, topovica foťák

kristie571
23. sep 2024

Mat len tento problem, radujem sa zo zivota 🙈
Kup si taky, ktory sa ti paci viac, ktory je ti blizsi. Manzel ked isiel kupovat novy telefon, tiez nevedel ktory, ci ist do iphone ci ostat pri samsungu. To je len o preferenciach co ti viac vyhovuje, ci iOS ci Android. Jemu viac sedi Android ostal pri nom a je spokojny, mne vyhovuje iOS, tak mam ten.. tam tato tema zacina aj konci. Neexistuje lepsie horsie, dnes uz mas aj ine znacky, ktore robia skvele telefony.. zas a znova je to o tom, co danemu cloveku viac vyhovuje.

13uzivatelka11
23. sep 2024

Podľa mňa Samsung má lepší foťák ako iPhone a to sama mam iphone a android už nechcem

ukgirls
23. sep 2024

kedysis som presla z androidu na iphone... neskutocna chyba .. pc som nevedela pripojit,sluchatka,vsetko zle... nehovoriac o aplikaciach kt takmer vsetky boli platene .. to bolo roky dozadu s radostou som sa vratila k samsungu mam s24 ultra a som spokojna aj s fotakom .. kazdopadne aj tak platis za znacku .. a vsetko je len o tom,ci ti vyhovuje system android alebo nie

levi767
23. sep 2024
levi767
23. sep 2024

Bohužiaľ asi bude kvalita poškodená ale skus kliknúť, možno bude lepsie

madeincssr
23. sep 2024

@lindayaaa pogoogli "najlepsie fotomobily 2024", ak je to tvoja priorita a vyssia cena ti nevadi. Vitazi tohto rebricka casto nie su iPhony, ale Androidy top modely inych znaciek. Dobre fotomobily maju aj opticky zoom, aj opticku stabilizaciu.

klarissa25
23. sep 2024

Samsung má strašne zlu výdrž baterky

madeincssr
23. sep 2024

@klarissa25 to sa takto neda generalizovat. Aj mnohe iPhony maju len "1-dennu" bateriu. Pri mobiloch metreba hladat uplnu dokonalost vo vsetkom, ale stanovit si prioritne vlastnosti. Dobry fotak, kvalitny displej, velky displej - to vsetko spotrebuva viac energie z baterie.

lindayaaa
autor
23. sep 2024

@kristie571 mam oveľa horšie problémy ale to neznamená ze mi konci život. 😀len si chcem spravit radosť a dumam nad tym dlho kto akú ma skúsenosť s týmito mobilmi.

ukgirls
23. sep 2024

@klarissa25 samsung ma rovnaku vydrz ako iphone .. zalezi kto na nom co robi samozrejme a co ma postahovane ...

lindayaaa
autor
23. sep 2024

@klarissa25 ano to ma. docela sa aj zahrieva . Teraz mam v ruke napr iphone 11 a aj po výmene baterky mi nevydrží ani jeden den

klarissa25
23. sep 2024

@ukgirls myslím ze samsug je dosť známy svojou slabou vydržou baterie

lindayaaa
autor
23. sep 2024

@klarissa25 ano vlastním sng s 10plus uz 5 rokov fachci ako blázon je ako nový len sa mi rozbil display a oprava 300€ tak hľadám daco ine .. a je pravda baterka jeden den a prehriaty ze môžem rizky smazit😀

ukgirls
23. sep 2024

@klarissa25 nie nieje..mas ho ? ja ano .. a som spokojna

klarissa25
23. sep 2024

@ukgirls áno mam ho.... ale najbližšie idem určite do iphone

misana84
23. sep 2024

Môj muž má služby Samsung a súkromný Apple a nedá sa to porovnať!!!! iPhone je iPhone … nema nervy na ten android

biglovemom
23. sep 2024

Prechod z android na iphone je pohodaaa neboj
Zamna iphone👌🏻

betulinka1
23. sep 2024

@lindayaaa ono je to o tom na co si zvyknuta. Ja som tento rok presla na iphone 15 pro. Pred tym som mala iphone 11 pro a keby som ho nedavala malemu, tak ho mam hadam kym sa nerozpadne. Pred tym som mala iphone 7 ruzovy co bola moja laska. Cize mne sa uz nechce ist do Androidu kvoli tomu, ze mam jeden cloud uz 10 rokov a iba prehadzujem zariadenia.

mclissa
23. sep 2024

Ja mam samsung v robote a nadavam nan kazdy den 😂😂😂 keby mozem letel by hned oknom.

mclissa
23. sep 2024

@misana84 noo tak aj ja presne. 🙈 sa nanadavam.

cimage
23. sep 2024

My mame iphony odkedy bola 3ka a stale ostavame pri nich. Sice je to na palicu kym ho nakopnes (to ma na starosti muz a vzdy nadava, ze to je posledny iphone), ale potom sa mi s nim robi dobre. Ja mam este starsi, ale v pohode, aj baterka drzi.

veronicka88
23. sep 2024

Vyriešila som to Xiaomi 14 a nedala by som ju za nič. J topka👌👌👌aj foťák aj kvalitou a rýchlosťou. Služobný mám iPhone 14 a osobný názor že sa odozvami na tento môj nechyta

mariska1989
23. sep 2024

Samsung S24 robí o dosť lepšie fotky ako iphone. Nezohrieva sa vôbec . Výdrž baterky tiež dlho podľa toho koľko na ňom chlap je niekedy deň a pol a potom až nabíja niekedy 2 dní

veselo_neveselo
23. sep 2024

@lindayaaa Khp si samsung, a za usetrene chod na nejaky foto kurz, a fotky sa ti hned zlepsia.

karolinakr
24. sep 2024

praveže mne sa zdal samsung, vždy že mal dobry foťák..ako si to vyriešila so sluchatkami? tento nema otvor na sluchatka S23 8G 128..inak ujde, len nemôžem muziku počúvat

missviolet
24. sep 2024

Teraz som bola ma dovolenke s kamoskou, co ma Iphone, cely cas som ju fotila so svojim Galaxy s24, lebo sa jej fotky ovela viac pacili...

ukgirls
24. sep 2024

@karolinakr ja mam sluchatka bezkablove ale kupis redukciu usb c to 3.5 jack adapter

3petka
24. sep 2024

@lindayaaa Ja som 100% za iphone i keď samsung má určite lepší foťák ako iphone.
Ale proste som si už zvykla, a nie som ten typ čo musí každé 2 roky meniť telefón, a pri iphone to naozaj nie je potrebné. Vydrží fakt dlho.
Aj čo sa týka odolnosti voči prachu a vode proste na iphone nemá nič.

greywolf
24. sep 2024

@lindayaaa fotoaparat je velmi podobny, a na tie tvoje fotky na instagram to je aj tak jedno. Mal som Samsungy 8 rokov do zadu, vtedy mi prisiel IPhone lepsi kvoli praci, tak som sa odhodlal k zmene. Posledne 2-3 roky by som povedal ze Samsung je mierne v predu, ale uz som si zvykol na Iphone tak ho pouzivam.