Samsung Galaxy A51

9. mar 2021

Ahojte čo mám prosím vás spraviť s mobilom keď mi na nom nejde zvuk v ničom, nepočujem hudbu, keď s niekým idem volať cez messenger tak jedine cez sluchátka ale normálny hovor mi ide, zvuky mam všetky zapnuté úplne nahlas do vody sa ten mobil nedostal a nespadol z výšky na zem. Skúšal som skoro všetko a neviem ako ďalej. Mate niekto s tým skúsenosť? Mobil je Samsung galaxii A51

rebekinamama
9. mar 2021

Ahoj.Ja som dostala tento telefon na vianoce.Niektore cisla vobec mi nevedeli zavolat.Im vibec nezvonilo ked mi volali mne zas ano ale ked som zodvyhla nic som nepocula a nedalo sa mi ani zlozit.Odvtedy sme uz zobrali naspat na reklamaciu telefon uz 3krat.Som zvedava kolko krat este to musim zobrat naspat.

marticka85po
9. mar 2021

Moj manzel mal to iste akurat na samsungu A50, telefon mu sice nespadol,a chyba sa prejavila asi 2mesiace po kupe. Odisiel mu reproduktor aj mikrofon. Dali sme ho na reklamaciu,telefon opravili a uz funguje

malycka
9. mar 2021

Ahoj tiež mam samsung galaxi A51 zvuku mi tiež niekedy nejdu všetky zvuky zapnuté mam aj keď volám alebo počúvam hudbu tak dosť slabo