Samsung Galaxy A5

petronelka77
10. nov 2021

Ahojte, snazim sa skopirovat foto z mobilu do pocitaca, ale daju sa mi len z telefonu, nie z karty, aj ked vidim v mobile, ze na karte mam plnu pamat a takmer 10.000 fotiek. Aj som restartovala mobil, aktualizovala a stale mi to ukazuje na pc, ze tam nic nemam. Neviete ako na to? Dakujem.

kattky
10. nov 2021

@petronelka77 a nemas doma usb do ktoreho sa da vlozit pamatova karta?

petronelka77
autor
10. nov 2021

@kattky bohuzial nemam

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronelka77
autor
10. nov 2021

@cocolino234 ano, dokonca mam otvorenu galeriu. Z mobilu som si stiahla foto do pc a z karty ani ťuk, ukazuje mi na pc, ze je prazdna karta a ked pozriem do mobilu, takmer 10 000 fotiek 🙂

elenka.k
10. nov 2021

nemusí byť nič pootvárané v mobile, ak ho máš pripojený do PC, vyjdi zo všetkého v mobile, ak vytiahneš kábel a opäť ho pripoj na mobile daj povoliť všetko, potom na PC by sa malo to ukázať, - niečo ako keď pripojíš USB, tak buď to bude v adroit, alebo v tom druhom - v tvojom prípade pamäťová karta.
Ozaj a nemáš čítačku karty? Zvyklo to byť v starých foťákoch , tam zapichneš kartu povolíš blok, tou malou pačkou , zapichneš čítačku do PC a ide to ...😉

kolieskova232
10. nov 2021

@elenka.k hej hej. ja ju mám tiež z takých by som povedala dávnejších čias, no skvelá vec, ak si aj napríklad s telefónom neviem dať rady a je to inak investícia pár €

petronelka77
autor
10. nov 2021

@elenka.k skusala som to aj takto a nic. V pc mi svieti card na cerveno, plna pamat a ked rozkliknem, tak karta prazdna. Mala som citacku, ale na tu vacsiu kartu, tato je mala, micro. Neviem, ako ich odtial dostat, vidim tie fotky len v mobile. Asi si budem musiet kupit tu citacku na micro kartu. Ale neviem si to vysvetlit, preco ich v mobile vidim a v pc sa nedaju stiahnut.

elenka.k
10. nov 2021

@petronelka77 UF tak teraz neviem, skús v mobile kuknúť - úložné miesto - karta v nastaveniach, či Ti niečo neblokuje , teraz som si spomenula aj moja dcéra to tak mala a mala aj samsung tuším taký ako ty, ako sme jej to len robili, .... hmmm rozmýšľam

elenka.k
10. nov 2021

a cez bluetooth, nevieš? či PC tvoj nemá podporu na , dcéra má školu, nemôže mi teraz písať, viem, že nakoniec sme aj tak niečo mazali, cez nastavenia v mobile. Našťastie nemala, v ňom nič dôležité, ale Ty určite máš.
Formatovala si kartu niekedy? teraz nerob, môžu sa stratiť údaje, fotky .... v mobile, a keby si z mobilu presunula fotky na google účet? to je ako uložna schránka, potom ich stiahneš postupne ...

petronelka77
autor
10. nov 2021

@elenka.k nemam podporu cez usb, ani som nastastie neformatovala, len som restartovala, aktualizovala mobil. No je to zahada. Uz som pozerala aj nastavenia, vsetko mozne vyskusala a nic. Na google ucet som neskusala, ale vyskakuje mi tam, ze mam malo miesta.

elenka.k
10. nov 2021

@petronelka77 hmmm tak presuň niektoré fotky naspäť do mobilu a z karty vymaž, aby sa Ti to dalo otvoriť v pc cez kábel.