Samsung A55

katuska93
7. sep 2024

Ahojte,
Mate niekto tento mobil? V akej kvalite su fotky?
Moj uplne skresluje farby, maloktora fotka je ostra. Vacsinou su rozmazane a flakate, aj v tej vyssej kvalite, pritom fotim za dobrych svetelnych podmienok. Proste cele zle. Pritom recenzie ma skvele, vsetci si ho chvalia, ked aj urobim 2 rovnake foto s tymto novym mobilom a s predoslym 8 rocnym samsungom, tak tento novy foti horsie alebo rovnako.
Tak neviem ci mam vadny kus alebo co.
Diky

nila0622
7. sep 2024

Ahoj, ja ho mám a je výborný, lepšie fotky ako S22 Ultra. Asi bude niekde v tvojom chyba

ajdika
7. sep 2024

@katuska93 pripnem sa, lebo tiez mam tento problem. Neviem, ci ho treba nejak speci nastavit, ale teda foti hrozne.

katuska93
autor
7. sep 2024

@ajdika a ako dlho ho mas? Skusala si reklamovat alebo dat opravit?

katuska93
autor
7. sep 2024

@nila0622 asi, aj recenzie na nete su ze skvele foti, moj teda priserne. Skusala som dnes rozne nastavenia aj rozne svetelne podmienky, ale vsetky fotky su suce do kosa.

ajdika
8. sep 2024

@katuska93 uz ho mam dlhsie. Ale nedavno robil jeden pan s nim selfie a fotka bola krasna. Tak ja neviem, ci len ja neviem fotit...

katuska93
autor
8. sep 2024

@ajdika predna kamera mi foti celkom obstojne, takze selficka mam aj ja pekne, ale zadna je des, aj ked dam tu najvyssiu kvalitu, tak je to flakate a neostre

ajdika
8. sep 2024

@katuska93 mne zase naopak

ajdika
8. sep 2024

@niekto2hy vyskusam, dakujem