Šampón na psa

24. aug 2020

Ženušky. Mám psíka, došiel mi šampón pre psov a potrebujem ho okúpať. Som z dediny a blízku dobu nepôjdem do mesta. Kúpete niektorá psíka aj s iným šampónom? Podeľte sa. Ďakujem.

mama_veronika
24. aug 2020

Nie. Len šampónom určených na psov.

anile12
24. aug 2020

Pokiaľ ho máš dnu tak odporúčam určite detské šampóny. Jednak majú srsť lesklejšiu, ale aj vonia ako plyšačik 🥰 ak nemáš detský tak kľudne použi šampóny nejaké mliečneho typu. Niečo ako palmolive len ako príklad viem, že je dosť dráhy.

zojanka
24. aug 2020

My používame šampóm pre bábatká, najčastejšie Johnsons baby už dlhé roky.

autor
24. aug 2020

Ďakujem!
Máme doma jemný žihľavový. Myslíte, že s týmto by som ho mohla umyť? Či radšej nie?

zojanka
24. aug 2020

Ja by som obyčajným pre dospelých neumývala.

mama_veronika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
24. aug 2020

Tiež som naposledy zistila, že psi šampón je prázdny normálne som použila Pantene neverím, že tých pár minút čo je napeneny napácha nejaké skody

mama_veronika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mama_veronika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
24. aug 2020

@mama_veronika myslím, že som dosť upata a uzkostna, ale z tohto si naozaj nerobím hlavu a to nemáme nejaké pouličného pobehaja a hyckany je až až.Myslim, že prehanas ako môže dostať pes z jedneho pouzitia nevhodneho šampónu hnisavy zápal?

tslobik
24. aug 2020

Kamarátka tiež umýva bežne detským šampónom už dosť dlhú dobu a psíkovi nič nie je.

mama_veronika
24. aug 2020

@eliska13 Veď ti píšem, že to že tvojmu psovi nespravilo nič, neznamená že to tak isto neublíži inému. Je to rovnaké ako u ľudí. Tiež sa človek ide z nevhodného sprvého šampónu doškrabať do krvi.

henrietkatr
25. aug 2020

SAMPONOM PRE CLOVEKA BY SOM ISTO PSA NEKUPALA. MOZE MU VYPALIT POKOZKU VELMI LAHKO. AKO RADSEJ HO NEKUP. KAZDY PES JE INY A NECHCES RISKOVAT TO, ZE BU MU PROSTE NESADOL