Šampón a maska na suché vlasy

julkaaa1
26. máj 2018

Ahojte viete niektora poradiť sampon a masku na suche vlasy z dm ? Fakt dobre dakujem

kubkovamama
26. máj 2018

@julkaaa1 ahoj,nie je síce priamo na suché vlasy,ale vlasy mám po nej top hebucke,lesklé,suché konce ani stopa. Bledofialkove balenie na sivé vlasy. Používam balzam a masku raz za týždeň. Šampón mám bio z lekárne keďže mám aj pokožku suchú s lupinami

ma77
26. máj 2018

@kubkovamama Prosim ta aky šampon použivaš ten bio mam presne taky isty problem suche vlasy lupiny pomaha ti ? dakujem

kubkovamama
26. máj 2018

@ma77 ahoj,volá sa Bione regeneračný šampón s makadamiovym olejom a kofeínom. Vyskúšala som ich neskutočne,drahé,lacné a tento jediný mi vyhovuje, asi na tom niečo bude čím menej umelín v zložení tým lepšie.

ma77
26. máj 2018

Dakujem skusim ja som tiež vyskušala už vela drahe zbytočne vyhodene peniaze jediny mi zaberal nizoral ale už mam pocit že nezabera a ni ten a kožna mi kazala detsky nepomohol takže mam skušat fajn rada😉

petuska2110
26. máj 2018
kubkovamama
26. máj 2018

@ma77 mojej sestre zas pomohol ten obyčajný žihlavový.. komunistický za 2evri. Len to chce asi aj dlhšie vydržať používať, čo to spraví

mareri
11. dec 2018

alebo skus nejaky olejiček na zjemnenie vlasov. Ten ti vlasy zjemni a nebudu take suche

julinka29
20. mar 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

je vela vlasovych pripravkov, ktore su na suche a lamave vlasy. Naprilklad Kerastase, alebo John Frieda si neskušala?

gab_riella
23. apr 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

nejaky regeneračny zabal na to skušala? Alebo regeneračnu masku, sprej?