Sama sebe sa nepáčim na fotkách

11. sep 2023

Máte to tiež tak? V zrkadle si hovorím aká som pekná, odfotim sa a je mi z tej fotky zle.

ivkav5
11. sep 2023

Presne tak isto🙈

0silvia0
11. sep 2023

presne, ale ja si v zrkadle hovorím, že mohlo by to byť aj lepšie, nie že aká som pekná.

dskjhfdlkdjhl
11. sep 2023

Mam to uplne rovnako ako @0silvia0, co ma uz po rokoch na MK ani neprekvapuje😀

unicornlady
11. sep 2023

Najlepšie sú fotky, ktoré sa fotia akoby jemne z výšky

sara07
11. sep 2023

volá sa to profesionalne ličenie ktoré urobí vela a skutočny fotograf, každá baba vie byt pekná len to treba vediet fotit, naživo nenaličené herečky si nájdite, z 1000 zábero je dobrých tak 9

danica2711
11. sep 2023

@sara07 iste, pred momentkou z dovolenky sa pôjdem dať profesionálne nalíčiť... inak ja som tiež nefotogenická

viestta
11. sep 2023

Ja na fotkach tiez vyzeram priserne, v zrkadle dobre len ked nemam okuliare ale vobec ma to netrapi

akiana
11. sep 2023

Presne to iste mam aj ja 😁 kedysi mi to vedelo pokazit cely vecer, dnes dom zmierena s faktom, ze proste nie som fotogenicka a nazivo vyzeram lepsie 😊

akiana
11. sep 2023

@sara07 Raz som sa dala “profesionalne” nalicit a vyzerala som ako nocna mora z Elm Street krizena s
Breznevom, lebo ta baba sa navyse totalne vyblaznila na mojom oboci a urobila mi ho tak 3x hrubsie. Ja svoju tvar poznam najlepsie, preto sa viem aj najlepsie namalovat.

januska12323
11. sep 2023

Ja si to nepoviem ani do zrkadla 😁

katarinaba
11. sep 2023

Ja mam tiez tento problem. Ale mam aj problem so samotnymi zrkadlami. Doma si pridem fajn, pozriem do spataku v aute a uz to nie je take fajn. A najhorsie je to v zrkadle vo vytahu u mojej mamy 😀 tam je to hotova katastrofa. Nenavidim to zrkadlo 😀 A potom mam rada vyklady, tam vzdy vyzeram dobre 😀 😀 😀
Ale aj napriek vsetkemu na fotky nepouzivam filtre. Ked vidim kamosku ako sa foti s jednym filtrom ako tisicka mladych bab na nete - vyzeraju vsetky rovnako. Ja som jedinecna, mozno este jedna taka ako ja beha po svete (vravi sa, ze kazdy ma svojho dvojnika), nechcem vyzerat ako kazda druha.

natassha1
11. sep 2023

presne nad tymto som sa nedavno zamyslala 😀 vravim si, ze celkom ok. a potom sa odfotim s dietatom a je to totalne nezverejnitelne 😀

svokrinjazykmonika
11. sep 2023

Ja to tiež práve riešim. Nuž, už vidno že nie som sladká 20 ročná žabka. A na fotkách som dosť buchta, ja sa vôbec taká necítim 🙆

moonlight1210
11. sep 2023

Mam zazracne zrkado zlej kralovnej zo Snehulienky v kupelni. Mierne zostihluje. Velmi jemne. Ale staci to. Takze zrkadielko, zrkadielko, povedz ze mi... a idem s dobrou naladou do sveta.

To je problem vsetkych zrkadiel. Keby si obchody dali zalezat a mali kabinky trosku priestrannejsie, svetlo skor makke a rozptylene (skryva prve vrasky, nerovnosti pokozky a zjemnuje celulitidu) a zrkadla spravne zorientovane (kazde v jednom smere zostihluje a robi vyssou a v dalsom rozsiruje a zmensuje, lebo kazde je krive. Dokonale rovne ako do Webbovho teleskopu robit komercne nebudu.), tak viac predaju.

A fotenie z duse nenavidim.
Bude to tym, ze na fotke sa vidis obratene ako v zrkadle. Takze je to bud nezvyk, alebo tak naozaj nevyzeras dobre. Horsie je, ze tak ta vidia vsetci ludia.
Co uz.

hugger
11. sep 2023

Pozerajte sa na svoje fotky ako sa na ne pozerá niekto, kto vás má rád.

bloger
11. sep 2023

To je trochu prehnané. Neviem ako vyzeráš ale určite si pekná. Zvláštne teraz babka tiež má také obdobie naša. Popálila a zničila fotky na ktorých je. Vraj sa nedokáže na seba pozerať.

sara07
11. sep 2023

@akiana ale to že niekto má 3 dnovy kurz jedno či fotograf alebo kozmetička neznamená že je profesional, to že niekto má živnost ktoru vlastne môže mat uplne hocikto neznamená že je profesional
nie je profi ako profi treba hladat a velakrat si priplatit
dakedy si chodila do školy na fotografiu alebo kozmetiku mala si skúšky po 3-4 rokoch a celý čas prax

akiana
11. sep 2023

@sara07 Nie to bola naozaj, pracovala pre jednu konkretnu znacku profesionalnej kozmetiky

sara07
11. sep 2023

@akiana a portfolio malé aké , videla si pred tým prácu, zase to že jedna ta nezvladne namalovat neznamena že iná nie, vela urobí dobré nalíčenie na fotke

miadi
11. sep 2023

Ja sa sama sebe pacim aj na foto 😅ale treba si ich urobit aspon 6 .A vyselektovat tu naj . Treba si uvedomit ze lepsie to uz nebude . Ked tak ležim/sedim a cakam kedy Moja velka laska konecne zaspi a vidim tie velke krasne oči, ako na mna čumia.., viem ze mi pozera na podbradok… a ona hnet “mami teraz mas Strasne velku dvojitu bradu!” Aaach to koli tebe darling Lebo tu uz sto rokov cakam kedy zaspis a som v nelichotivej polohe.😂

niki264
20. mar 2024

@akiana 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣tento komentár ma teda pobavil😂😂😂