Sama do kina

2. jan 2023

Boli ste niekedy same v kine?Chodi niekto sam do kina?Nie je to dost trapne?

marca12
2. jan 2023

Co je na tom trapne? Ano,bola som aj sama v kine a nie raz

viestta
2. jan 2023

Co by na tom malo byt trápne?

slamocka
2. jan 2023

je to uplne v pohode 🙂

s_o_n_i_k_e
2. jan 2023

Ja keď som bola sama som chodila často sama do kina, na večeru a čo užívala som si život tak ako bol a tu som 🙂 raz som bola uplne sama v kine a tu som 🙂) išla by som hneď znova.

nenne9
2. jan 2023

Bola som viac krat.dokonca to bolo vo filmovom klube, kde byva malo ludi, malinke kino.uplna pohoda

0silvia0
2. jan 2023

Bola som par krat sama v kine na klubovych/festivalovych filmoch. To tam vacsinou kazdy chodi sam, takze uplne v pohode.

pinkgirl
2. jan 2023

Viac x som bola sama v kine. Aj celkom nedávno na Čierneho panthera 2. Nič čudné na tom nie je.

autor
2. jan 2023

@marca12
@viestta No viete,take trochu looserske...Som zvyknuta mat vsade "doprovod"kamoska/partner,mam potrebu sa trochu v tomto osamostatnit,tak len uvazujem ze ci toto je este ok.Nesmejte sa,fakt 😁

autor
2. jan 2023

@s_o_n_i_k_e Jej to znie celkom inspirativne!🤩Ja sa priznam mam problem ist sama aj na kavu,ale chcem sa to nielen naucit,ale si to aj uzivat,tak budem asi skusat metu po mete.Naucit sa byt sama takpovediac,nepotrebovat k bytiu stale niekoho.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
2. jan 2023

Joj, tak ja dokážem chodiť bez doprovodu všade. Na nákupy, prechádzky, výlety, aj na kávu. Mne až tak doprovod netreba, ja sa teším ak som sama so sebou.

autor
2. jan 2023

@viestta Aj ja som mama,takze samozrejme somnrada led mozem vyrazit do obchodov sama,ale "neviem"sa sama najest,dat si kavu a tak,citim sa nejak "nekompletne".Chcem to zmenit.

petronellla87
2. jan 2023

Jasne... Nie je to trapne

autor
2. jan 2023

@bilberryday Si ma nepotesila 😁😁

zuzzinkaa
2. jan 2023

Videla som taký článok, kde sa písalo že momentálne frci "selfdate" a veľmi sa mi tá myšlienka páči. Rozhodla som sa že si jeden deň v mesiaci presne take rande sama so sebou doprajem a kľudne pôjdem aj do kina na nejakú blbosť na ktorú by so mnou žiadny chlap nešiel 😂

s_o_n_i_k_e
2. jan 2023

Krásne napísane, ja som 11r žila pod niekým a stále som sa len prispôsobovala, nešiel on nešla som ani ja. No po rozchode som bola týždeň sama a zrazu som šla na kávu, do kina, na dovolenku zrazu zistím ako mi je dobre samej, čiže hor sa do toho! Je to krásny pocit ísť kdekoľvek a kedykoľvek. Život je až moc krátky, aby sme sa druhým prispôsobovali, ale nešli tam ak ma niekto s niečím problém a tým pádom nás ukracoval o to pekné v živote.

lindous
2. jan 2023

Možno to nie je pre každého, najskôr to možno môže byť zvláštny pocit, ale za mňa je super zobrať samú seba na rande..mne to pomohlo s nezávislosťou a zdravým sebavedomím... začni tou kávou keď tak, tú vieš vybaviť za 10min., keď sa budeš cítiť zle, ale treba vykročiť z tej svojej komfortnej zóny 🙂

akbara77
2. jan 2023

Looser si zrejme ty, ked riesis , co povedia ini.Do filmového klubu chodím výsostne sama. Malo ludi znesie také filmy.

autor
2. jan 2023

@s_o_n_i_k_e Joj presne toto by som chcela!Nebyt v takychto veciach stale od niekoho zavisla.Ale mam taky debilny pocit,pricom si uvedomujem,ze je to s najvacsou pravdepodobnostou iba moj uplne neodpodstatneny pocit,ze sa na mna budu divat ludia ako na s prepacenim chuderu,ze ona je tam sama.Nechcem riesit druhych ludi ale uzivat si to.Musim asi do toho len skocit.

autor
2. jan 2023

@akbara77 Ale prosim ta,neurazaj,ked ma vobec nepoznas.Nechaj si to pre seba,lepsie spravis.Ano riesim privela nazory inych a aj preto sa snazim urobit v tomto zmenu a toto mi vobec nepomaha co si napisala.

autor
2. jan 2023

@lindous Ano,kava bude prva vec,presne tak.Rozmyslam,ze si vezmem knihu,alebo budem len tak pozorovat ludi....este chvilu nad tym budem rozmyslat a aj sa tesit hadam zacnem 😳😁

laurar1
2. jan 2023

Mne velmi dlho trvalo, kym som zacala chodit sama na obed. Predtym som chodila so spoluziakmi, neskor s kolegami, aj ked mi to jedlo vobec nechutilo, tiez som mala pocit, ze je to trapne a nenormalne chodit sama na obed. Potom som parkrat sla a celkom som si to oblubila. Mala som pokoj, ja nerada konverzujem pri jedle, mohla som ist kde chcem a kedy chcem. A zacala som sama chodit aj do divadla, do kina a podobne. Samozrejme chodim aj s kolegami, aj s partnerom, ale nemam problem chodit sama kdekolvek.

aniele
2. jan 2023

Práve som ti to chcela napísať. Dobrá kniha ku káve... to je výborný začiatok.

autor
2. jan 2023

@laurar1 Ja si radsej idem cosi kupit akoby som mala ist jest sama.To bude dalsia vec.P
Suhlasim s tym co tu padlo,ze takato miera samostatnosti vyrazne podpori sebadoveru a sebavedomie.Proste byt spokojna len sama so sebou,od nikoho zavisla.

mikadooo
2. jan 2023

Keď vidím niekoho samého na káve, nedajbože ešte čítať knižku, tak... tíško závidím... 😂. Len do toho. A keď tam uvidíš jednu vypľutú mater ovešanú 3 deťmi, ako na teba čumí cez výklad, tak to budem asi ja 🤣.

s_o_n_i_k_e
2. jan 2023

@aniele joj to je pekná inšpirácia, už sa vidím nejaký pekný výhľad, dobrá kávička a dobrá kniha 🙂

marca12
2. jan 2023

Vsetko je ok. Najvacsia sloboda myslen je,ked zacnes chodit sama hocikde do kina,na kavu. To,ze ides sama neznamena,ze si looser. Ja nemam nudzu o kamaratov,ale rada si vyjdem aj sama. Je to uzasne a oslobudzujuce. Najviac milujem sediet sama v dave a nasavat atmosferu 🤣

s_o_n_i_k_e
2. jan 2023
zuzanka.zuzu
2. jan 2023

kedysi by mi to prišlo totálne trápne, však kto to kedy videl ísť samému do kina... teraz by som hneď išla. keby len do kina. aj na dovolenku by som išla sama 😀