S rodinou na misiu na Cyprus

mysickamys
14. okt 2022

Ahojte.
Hľadám niekoho/rodinu,ktorá bola s manželom na Cypre na misii.
Oblasť Famagusta.
Ďakujem 🙂

zuzicka256
9. nov 2022

@mysickamys pripnem sa 😅 napodobne 😅

scarletka34
23. feb 2024

@mysickamys ahoj ako to tam majú prosím ta? Môj priateľ tam ide tiez. Tak ma to dosť zaujíma Vidím ze žiadne komentáre nepribudli.

zuzicka256
21. mar 2024

@mysickamys
@scarletka34
Ahojte, ja som sa akurat vratila po pol roku s detmi z cypru ☺️ zvladli sme to super, kludne piste a pytajte sa ☺️

mysickamys
autor
22. mar 2024

ahoj, vďaka. a kde ste bývali?

mysickamys
autor
22. mar 2024

škoda, že ste neboli v letnom období. deti chodia do škôlky? alebo do školy?

scarletka34
22. mar 2024

@zuzicka256 ahoj a to si potom bola s mužom malo keďže majú len 2 hod vychádzky ci ako ste fungovali?

zuzicka256
28. mar 2024

@scarletka34 nooo moj muz je VP, cize on mal povolenie living out a byval s nami v dome co sme si prenajali. Vojaci to maju v tomto nevyhodne veru. Cize moj chodil ako doma, do prace a domou. Byvali sme v hlavnom meste v Nikozii asi 5km od campu.

zuzicka256
28. mar 2024

@mysickamys mam mladsiu(teraz bude mat 3 roky, cize ona bola doma) a starsiemu predskolakovi som vybavila v skolke individualne vzdelavanie s tym, ze mi dali osnovy a ucila som sa s nim doma. My sme boli od septembra do marca ale za mna super. Teplo bolo az do novembra, chodili sme na plaz, potom prisla "cyperska zima" co znamena, ze bolo pocko take ako u nas na jar, ale aspon sme obehali veci, na ktore je v lete prihoruco-hory, pamiatky, hrady a tak ☺️ teraz tam zacinaju zase prijemne teploty.