S ktorými športovými hodinkami ste spokojné?

24. okt 2023

S ktorými športovými hodinkami ste spokojné? Viete mi niečo odporučiť?

moze
24. okt 2023

Garmin Venu 2S.

zmrzlinka2021
24. okt 2023

Jednoznacne GARMIN

autor
24. okt 2023

No len neviem ktoré Garminy. Fénix sa mi zdajú, že nepotrebujem takú extrémnu radu, čo má vydržať do extrémnych podmienok 😁

lulana79
24. okt 2023

tak potom Venu alebo Vivoactive su nizsie rady ako Felix a su super

zmrzlinka2021
24. okt 2023

Napr. myslím, ze sa volajú venus, tie si ludia chvalia. Alebo forruner.
Fenix sú tiez skvelé, najma pre aktívneho cloveka.

markusrasford
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
24. okt 2023

ja mam Garmin Vivoactive a tiez Apple Watch a na ten moj rekreacny beh a fitko stacia obe 🙂 Fenix som si tiez nekupila pre to, ze nepotrebujem profi radu hodiniek

ak Garmin sla by som do Vivoactive alebo Venu a ak ich chces na beh tak For runner

lulana79
24. okt 2023

Jejda, FENIX... nie FELIX 🙂 Vivoactive som mala, teraz mam Fenix a super su jedny aj druhe...

sense
24. okt 2023

Garmin Venu, spokojnosť

markusrasford
24. okt 2023

@zmrzlinka2021 mala si aj iné hodinky?

zmrzlinka2021
24. okt 2023

@markusrasford Nie, nemala, ale som s garminmi velmi spokojna, aj moj muz a v podstate takmer kazdy, kto sportuje a ma hodinky, tak ma garmini a pochvaluje si.

mirka414
24. okt 2023

Apple watch 7

tiezjedna
24. okt 2023

mám garmin vivoactive 3s a sú super, akurát mi nerobil dobre ten silikónový remienok, tak som menila... Ale ja mám obecne s týmito materiálmi problém. Hodinky ako také sú super

markusrasford
24. okt 2023

@zmrzlinka2021 ja mám Samsung a som veľmi spokojný. Ale určite nebudem písať že jedine Samsung. A plus k hodinkám je dobré mať aj dobrý telefón

jana0215
24. okt 2023

@markusrasford samsung sú fajn, ale oproti garmin venu 2 majú strašne slabú výdrž batérie a horšie zaznamenávanie aktivít. Mám doma pás na chodenie, skúšala som na ňom naraz oboje. Pri 1000 krokoch mi venu zaznamenali 900 krokov, samsung len niečo cez 600. A tá výdrž batérie 2 dni je hrôza. Viac času strávili na nabíjačke, než mojej ruke. Po pol roku skončili v šuplíku.

markusrasford
25. okt 2023

@jana0215 ktoré hodinky máš Samsung? Ja som maximálne spokojný. Ja mám opačnú skúsenosť ale ako hovoria madari sto ľudí sto chutí.

jana0215
25. okt 2023

@markusrasford watch 2 som mala. Ale čo som priebežne ďalšie roky pozerala, tak aj novšie watch písali, že majú cca rovnakú výdrž batérie. Tieto garminy mi aj týždeň a pol vydržia, pokiaľ si denne nezapínam sledovanie aktivity, ale využívam len trackovanie životných funkcií a kroky. Keď si zapnem aj nejakú aktivitu s GPS, tak vydržia týždeň.
Ako píšeš, každému vyhovuje niečo iné. Niekto zas nedá dopustiť na Apple watch, ale tie by som nechcela ani zadarmo. 🙈