S ktorými inteligentnými hodinkami ste spokojné?

5. jún 2024

Baby čaute ktoré hodinky viete odporučiť a ste s nimi spoko? Pripadne su tu take ktore hodinky kupili no zistili ze to nieje pre nich? Dakujem

ssimusska
5. jún 2024

Apple watch 9 a som s nimi nadmieru spokojná, majú všetko čo potrebujem.

autor
5. jún 2024

@ssimusska ano apple watch by boli asi na jpre mna kedže mam aj iphone 15 len to kazdodenne nabijanie ma odradza

ssimusska
5. jún 2024

ja nabíjam raz za 2 dni- nosím ich s režimom šetrenia betérie , niekedy vydržia aj viac. Mám k nim kúpenú rýchlonabíjačku čiže to nabíjanie nieje problém. Mala som na skúšku od huawei, no tie mi vôbec nesadli, baterka síce vydržala dlhšie no nebolo to nič pre mňa.

tripleheart
5. jún 2024

garmini, telefon mam apple ale teda apple watchky kvoli častemu nabijaniu by som teda nechcela, hodinky mi vydžia niekedy aj mesiac podla intenzity cviceni a aktivit. takze za mna určite garmin

tripleheart
5. jún 2024

mam inak nove nepouzite redmi watch 3 activke ak by si chcela...nevhodny darček pre dceru.. zalezi aj naco tie hodinky chces..či si aktívny športovec a využiješ funkcie ktore už tie drahšie hodinky majú...alebo stačia aj nejake do 40 eur

t1nusa
5. jún 2024

ak máš iphone určite apple watch, nabíjanie nech fa neodrádza, do hodinky sú nabité (ja ich nabijam večer keď si konečne po celom dni sadnem na chvíľu k telke), stojí to za to 😊

christie11
5. jún 2024

Garmin. Dobra appka a vydrz baterie aj dva tyzdne.po dva a pol roku kazdodenneho nosenia ich musim nabijat raz za 4-5 dni a aj to ma hneva. Mam iphone a su kompatibilne

mykaellle
5. jún 2024

ja mam garmin vivoactive 5, a tiež iPhone, som spokojná 🙂

olimuc
5. jún 2024

Mam sice stary model Apple Watch ale nemusim nabijat kazdy den … samozrejme ked cez ne nekvakam (ale myslim, ze v SR to este nefunguje na samostatny eSim) chod do AW