S akou kabelkou ste si urobili naposledy radosť?

rozalia89
22. nov 2021

Ahojte žienky, aku radosť s kabelkou ste si naposledy spravili? Dajte inšpiráciu 🙂

andrea_prestastna
22. nov 2021

@rozalia89 mna kabelky nerobia stastnou, nikdy som si ziadnu nekupila dokonca a nemrzi ma to, kabelky dostavam od kamosiek ale nosim vzdy jednu univerzalnu kym sa nerozpadne a potom idem na dalsiu, nebavilo by ma prehadzovat stale vsetky veci, nevidim v tom podstatu som stastna za ine veci v zivote asi som ti nedala odpoved k teme ale teraz nosim Jimmy Choo

simca06022011
22. nov 2021

ja som si naposledy kupila Desigual :D lebo su nesmrtelne :DD

nana8989
22. nov 2021

Ja mam veľmi rada Vuch kabelky, kvalitné za super cenu. Aj teraz mam pár vybraných a chystám sa objednať 😊

zara0201
22. nov 2021
katika85
22. nov 2021

@rozalia89 ja som pravy opak @andrea_prestastna denne menim kabelky a neviem si predstavit fungobat o jednej kabelke. kedysi som mala kvanta kabeliek a aj som zabudala co vsetko mam v skrini kym som si nepovedala dost! vsetko popredala poskodene vyhodila a nasla som si znacku ktora ma zatial (klop klop ) drzi. Zn. O bag. mam sice 3ks rozne farby a par vnutornych tasiek do nich plus remienka ale beriem to ze mam jednu kabelku v troch vyhotoveniach a tie nosim celorocne. plus teraz som si kupila na zimu ruksak ( v zime sa mi lepsie nosia ruksaky) vuch a je krasny. Nadherne zabalene mi to prislo s dobierkou zadarmo z CZ.
mam radsej nieco univerzalne na celorocne nosenie. co sa tyka farby a aj vzoru. cize doslova jednofarebne. ziadne cvoky zipsy ornamenty atd.
Kabelky O bag mam v rock farbe, modrej a pudrovo- ruzovej. mam este jednu elegantnu kabelku z orsay uz par rokov a stale ma bavi.

andrea_prestastna
22. nov 2021

@katika85 ja mam este zvlast na pohreb kabelku ale ozaj nemam rada zmeny, tato co mam kozena je pre mna fajn, v lete nosim len taku mini na mobil a penazenku inak vsetko co dostanem aj darujem, mna viac tesi dobry batoh do hor

oliviakatka
22. nov 2021

Za tú cenu som neváhala. About You 30€

katika85
22. nov 2021

@rozalia89 aby som odpovedala autorke tak to bol ruksak Vuch

nedockavka372
22. nov 2021

@rozalia89 naposledy guess obe čierne :D pretriedila som šatník, vyhodila poškodené, predala tie, čo sa mi nepácili a kupila crossbody guess a taku väčšiu guess a teraz fungujem s nimi a dvoma ruksakmi 🙂

katika85
22. nov 2021

@andrea_prestastna uz tolko nemenim kabelky ako kedysi ked som nevysla z domu dva krat po sebe s tou istoi kabelkou mala som ich mnoho ale na kazdej mi daco vadilo. potom som spoznala znacku O bag a ta mi vyhovuje vo vsetkom. takze som sa oslobodila od tolkeho prehadzovania veci 😂
ale suhlasim niet nad kabelku batoh ruksak ci mini kabelku ktora proste sadne jak rit na serbel a milujeme ju dlhe roky a robi nam radost 😊

sense
22. nov 2021

Nie som kabelkova, naposledy som si kúpila malý ruksacik a chlap mi kúpil ručne robenu z koze jednoduchú malú, presne akú potrebujem na par nevyhnutných drobnosti

andrea_prestastna
22. nov 2021

@katika85 toto je z plastu tusim to ja nemusim vobec ale inak je krasna tvar sa mi paci aj rozne prevedenia co som videla

uglybetty1234
22. nov 2021

Valentino 💓

baskustek
22. nov 2021

Dajana Rodriguez ♥️

rikarika
22. nov 2021

@rozalia89 desigual

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
295anicka
22. nov 2021

ammyla 🙂

timing
22. nov 2021

Pepe Jeans 😍

ella2015
22. nov 2021

@rozalia89 ja sama sebe som si už dlhšie kabelkou neurobila radosť, ale môj muž to teraz dohnal

nika_val
22. nov 2021

Trošku dávnejšie ale posledná je táto 😍 všade ju ťahám pre mňa dokonalosť doslova ako vyrobená pre mňa 😊😊

oblecenie99
22. nov 2021

Mne veľmi vyhovovali (cena, výdrž, dizajn) kabelky CARPISA, ale obchod v KE už dávno zrušili a tuším aj online sa ťažšie zháňajú... vyrábajú sa ešte vôbec?

simca06022011
23. nov 2021

Vuch maju podľa mna ďaleko od kvality, kupila som z tade dve, na jednej sa za 2tyzdne ramienka odpadávali a to ja bezne v taske nosim penazenku a mobil, max. tašku na nákup a nic viac a z domu chodim tam 2-3x do týždňa. Vymenili kus za kus, a nova to iste spravila, uz som to viac neriešila amam ju ako držiak na somarinky v pracovni...Na jesen som začala nosit ďalšiu a aj ta skoncila za chvilu, zacala sa parat a rak aj vnutro 😂🤦🏻‍♀️. Teda mne veru nevydržali. Ešte peňaženky sa daju od nich celkom, tam mam jednu uz roky.

oblecenie99
23. nov 2021

@simca06022011 Súhlas, mala som tri kabelky tejto značky plus peňaženku, lebo sa mi veľmi páčil dizajn, už ani na jednej kabelke nemám pracku, normálne praskla, rozlomila sa, nechápem, kabelky neboli preťažené a pracky praskli, konkrétne sa rozlomili na policu, čiže kabelky mám, ale neviem ich zavesiť na rameno - všetky zakúpené v roku 2019 a pošli takto po sebe tento rok. Možno to bola nekvalitná edícia, neviem, ale za mňa veľké sklamanie.

zuzanka.zuzu
23. nov 2021

DESIGUAL ❤ limitku z druhej ruky cez bazar 😊

bilancia
23. nov 2021

ROXY acai bowl

bilancia
23. nov 2021
vevesh
23. nov 2021

Pred davnymi rokmi som kupovala oilily kabelky. Teraz mam 2 annekke -kvalitativne je to, co oilily kedysi, i ked lacnejsie. Teraz uz par rokokv neviem najst "znacku", kde by mi vyhovovala cena+kvalita+dizajn. Ale viem neodporucit urcite znacky, ktore mi vydrzali az sezonu...😀

ella2015
23. nov 2021

@vevesh ja som asi divná, ale ja akosi neviem “odporučiť” také kabelky, lebo ako ich mám viac tak ich zjavne neviem zničiť. Ale raz som si kúpila krásnu modrú kabelku Armani Jeans, zmokla som a taška mi zafarbila všetko čo mala v dosahu.

mell27
23. nov 2021

@nika_val krásna 😊 môžem vedieť odkiaľ? 😊